Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
06 Anka - Ankamall - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > 06 Anka - Ankamall

06 Anka - Ankamall Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj 06 Anka - Ankamall adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

06 Anka - Ankamall Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

06 Anka - Ankamall

Alışveriş Dergisi

Siz ziyaretçilerimize daha iyi bir yaşam merkezinin yanı sıra, daha çağdaş bir alışveriş ortamı yaratmak için tüm sosyo-kültürel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak büyüdük, yenilendik ve coştuk..

İçlerinde dünya markalarının en önde gelen isimlerinin yer aldığı marka karmamızla, en trend modayı ; dünyanın en seçkin restoranlarının sunduğu en farklı lezzetlerle beraber ferah ve aydınlık alışveriş ortamını hizmetinize sunuyoruz.

300'den fazla mağazamızla, 6000 araçlık ücretsiz otoparkımızla, sinema, tiyatro ve çocuk oyun alanlarımızla büyük küçük herkesi buradaki eşsiz atmosferi yaşamaya bekliyoruz..

Bugüne kadar büyük bir başarı ile yürüttüğümüz Yeni Yıl, Ramazan, Polis Aktivitesi, Sevgililer Günü, İlkbahar Çiçeklendirmesi, birbirinden hoş sahnelerin yaşandığı İmza günleri ve her sezon ön plana çıkardığımız moda defilelerimiz gibi aktivitelerimizi bundan sonra daha da büyük bir coşkuyla sürdürmeye devam edeceğiz...

  • Arşiv Sayısı : 28
  • Son Sayı : Ağustos-Ekim 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

06 Anka - Ankamall Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017