Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Style 222 - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Style 222

Style 222 Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Style 222 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Style 222 Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Style 222

Şehir Yaşam Dergisi

Eylül 2009 da yayın hayatına başlayan Style 222 Dergi, genç ve dinamik ekibiyle Eskişehir'e bambaşka bir "dergicilik" anlayışı getiriyor.

Hem ulusal hem de yerel haberleriyle, Eskişehirlilerin ilgisini çeken Style 222 Dergi'de yaşam, stil ve modaya dair her şeyi bulmak mümkün!

Sezon modası, şehir haberleri, mekan tanıtımları, iş adamları, sanatçılar, ve ünlülerle yapılan röportajlar, farklı ve güncel konular ile her sayıda yenilenen heyecanıyla okuyucularıyla buluşan Style 222 Dergi, Eskişehir'in dinamik yaşamının, dinamik bir parçası olmayı hedefliyor.

Genç ve profesyonel ekibinden aldığı güç ile, günün her saatinde yanınızda olabilecek, sizi günlük stresinizden uzaklaştırmanın yanı sıra keyifli haber, yazı ve röportajlarıyla hayatınıza yeni bir renk getirecek Style 222 Dergi, okuyucularına bambaşka bir Eskişehir sunuyor!

Ulusal standartlardaki yayın kalitesiyle Eskişehirlilere yeni sezonda "merhaba" diyen Style 222 Dergi, Eskişehir'in Türkiye'deki tanıtımına destek olmanın yanı sıra, ulusal yayıncılığın kapılarını da aralıyor.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Eylül 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Style 222 Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017