Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Aktepe Metal Hurda Geri Dönüşüm - Geri Dönüşüm Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Aktepe Metal Hurda Geri Dönüşüm

Aktepe Metal Hurda Geri Dönüşüm


Atık meydana gelmesinin tamamen önlenemediği gerçek dünyada geri dönüşüm, olumsuz çevresel etkileri azaltabilme açısından dikkate değer bir seçenek olarak kabul edilir.

Geri dönüşümün başarısı büyük ölçüde değerli maddelerin atık noktalarından ve atıkların toplama ve bertaraf işlemlerinin hangi noktasından ve ne kolaylıkta ayrılabildiğine bağlıdır. İkinci önemli noktada, yakın bir mesafede bu kazanılan maddeler için bir pazar olması gereğidir. Bu amaçlar doğrultusunda 1974'de Özcan Ticaret olarak "Suat Özcan" tarafından kurulan firmamız, 1994'de Aktepe Metal Geri Dönüşüm ve Taşımacılık San. ve Tic. A.Ş. olarak değişim yaşamıştır. 35 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Lisanslı ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi ile çağdaş ve profesyonel anlayışını da birleştirerek Bursa'da hizmet vermektedir. Gittikçe azalan birincil ham madde kaynakları ve artan talebin yarattığı yüksek maliyetler, ikincil ham madde kaynakları için küresel bir pazar yaratmıştır.
 
 
"Aktepe Metal Metal Hurda ve Geri Dönüşüm ağırlıklı olarak Bursa ve çevresinde faaliyet gösteren alanında öncü firmalarla çalışmaktadır.
3 Subat 2011 Persembe
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017