Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ALL Decor - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > ALL Decor

ALL Decor Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ALL Decor adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ALL Decor Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

ALL Decor

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Kentli hayatın karmaşasından kurtulup hızını yavaşlatmaya, küçük bir mola vermeye ihtiyacı olmayan yoktur sanırım. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz ‘slow living’, ‘well being’ gibi kavramlar da tam olarak bu talebin arzı olarak karşımıza çıkıyor. Doğayla bütünleşip kaotik şehrin ritmi yerine onun ritmine ayak uydurmak, hem fiziksel hem de zihinsel olarak daha sağlıklı bir yere varmamızı sağlayacak. Ütopik gelse de bu dinginliğe ulaşmak için illa kilometrelerce yol gidip yaşadığınız şehirden silüetinizi silmenize gerek yok. Bu yıl yazın geç gelmesiyle balkon sezonunu açmakta biraz geciktik, ama olsun! Evinizin balkonuna, arka bahçenize ve hatta oturma odanızın bir köşesine kurgulayacağınız; kendinizi daha iyi hissettirecek, sizi yavaşlatıp sakinliğe ulaşmanızı sağlayacak küçük yeşil alanlar için tüyolar sadece birkaç sayfa ileride.

Oturma odalarımızdaki konfor alanını balkona taşıma arzumuzla beraber, markaların dış mekan koleksiyonları da bu doğrultuda çeşitleniyor. Dünyada sınırlar her anlamda silikleşirken indoor/outdoor çizgisi de bundan payını alıyor. Balkonlar ve bahçeler artık sadece bir-iki saatliğine sandalyelerde her an kalkılacakmış gibi oturulan mekanlar olmaktan öte evin yaşayan birer parçası haline geldi. Sehpalar, raf sistemleri hatta konsollar bile son yıllarda markaların dış mekan koleksiyonlarında yerini almaya başladı. Su tutmayan kumaşlar, çok fonksiyonlu bahçe mobilyaları ve daha birçok yeniliği yaz sayımızda bulabilirsiniz.

Elif Lütfiye Çakır

  • Arşiv Sayısı : 67
  • Son Sayı : Yaz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

ALL Decor Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017