Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Alka Metal - Altın Çelik Kapı - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Alka Metal - Altın Çelik Kapı

Alka Metal - Altın Çelik Kapı Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Alka Metal - Altın Çelik Kapı adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Alka Metal - Altın Çelik Kapı Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Alka Metal - Altın Çelik Kapı

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Altın Çelik Kapı 1997 yılı başında çelik kapı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı yılın sonunda Bursa Yeşil Caddesindeki teshir sektöründe bir ilki temsil eden bir anlayışla açmıştır. 1998 yılında çelik kapı malzemeleri satışına ve mütevazı bir atölyede üretime başladı .

Siz değerli Müşterilerimizin ilgi ve desteği ile imalat ve malzeme satışında hızlı bir gelişme göstererek 1998 yılı bitmeden 600 m2'si kapalı toplam 900m2 alanda ve 45 personelle üretimine hız verdi. Ayni zamanda elektrostatik toz boyama sistemini de bünyesine katarak büyümesini devam ettirdi. İlk ihracatını 1999 yılı sonunda Nijerya'ya gerçekleştirdi. Ayrıca Altın Kapı, İran'da çelik kapı imalatına başladı ve Azerbaycan'da da çelik kapı showroomunu hizmete sundu. Firmamız giderek artan bir hızda yurtdışına çelik kapı ve malzeme satışını sürdürmektedir.

Son yılların ekonomik ve sosyal değişimlerinin bir sonucu olarak artan , insanların konutlarında güvende olma ihtiyacını karşılamak üzere estetik ve güvenliği ekonomik bir karışımla sizlere sunabilmek için kendine özgü kapı tasarımlarımız güler yüzlü satış montaj ve satış sonrası hizmetleriyle hak ettiği ilgiyi ve desteği sizlerden her zaman gördü ve bundan sonrada görmeye devam edeceğini umuyoruz.

Dürüst, sözüne sadık, kaliteyi bir reklam aracı değil insanların hakki olarak gören anlayışımıza çok çalışmayı katarak ürettiklerimizi sizlerden önce kendimiz beğenerek memnun her müşterimizin bir sonraki müşterimizin gönüllü referansı olduğunu hiç unutmadan sizlere hizmet etmeyi kendimize is edindik. Ve biz isimizi seviyoruz. Bu yaklaşımla bugüne kadar gösterdiğimiz hızlı gelişimi bundan sonrada devam ettirerek sadece Bursa ve Türkiye değil bütün dünyaya ulaşmayı kendimize hedef edindik.Benimsediğimiz ilkelerin doğruluğuna inanıyoruz ve bu ilkelerin bizleri hedeflerimize ulaştıracağına ve sizlerin de bizlerin yanında olacağınıza inanıyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Alka Metal - Altın Çelik Kapı Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017