Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ankara Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Ankara Life

Ankara Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ankara Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ankara Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ankara Life

Şehir Yaşam Dergisi

Bu Kitabı Mutlaka Okuyun,Okutun!

Hürriyet Gazetesi'nden eski arkadaşım Eray Görgülü geçtiğimiz günlerde son kitabını piyasaya sürdü. Görgülü 15 Temmuz kalkışmasında yaşanan olayları gazilerin dilinden okurlarına aktarıyor.

Eray Görgülü, Ankara'da darbe girişimine karşı en çetin mücadelelerin verildiği Genelkurmay ile Ankara Emniyet Müdürlüğü binaları önünde kendilerini kurşunlara, bombalara siper eden gazilerin anılarını bizlere aktarıyor.

Eray Kitabında ayrıca, darbe girişimi günü anne ve babasıyla birlikte yaralanan milli karateci Vildan Güvercin'in de öyküsü yer alıyor. Yaşadıkları dehşet anlarını dakikası dakikasına anlatan Güvercin sözlerini şöyle sonlandırıyor. '' Benim, uğruna maçlarına çıktığım, uğruna ter döktüğüm bayrağım olmadığı sürece yaşamamın bir anlamı yok, o yüzden evden çıkarken bir an bile düşünmedim. Bomba seslerini, silah seslerini, silah seslerini duyunca dahi geri dönmek de hiç aklımızdan geçmedi. Kanlı formamı ömrüm boyunca saklayacağım.''

Görgülü, Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde yaralandıktan sonra ayağına bandaj yaptırıp tekrar Akköprü'ye koşan mabilyacı Fatih Şen'in duygularına da yer veriyor.


Sertaç Kantarcı

  • Arşiv Sayısı : 76
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ankara Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016