Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ANL Industry - Sektörel Kataloğu
Ana Sayfa > ANL Industry

ANL Industry Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ANL Industry adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ANL Industry Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

ANL Industry

Sektörel Kataloğu

Endüstriyel aşındırıcı ,yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri konularında 2004 yılından bu yana faaliyet göstermektedir

Otomotiv, beyaz eşya, inşaat, marin, elektronik optik sektörlerine yönelik aşındırma,yapıştırma ve yalıtım konularında ihtisaslaşan ANL,(kiss-cut),Die cut ve benzeri prosesleri kullanarak müşteri ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılayan, fonksiyonel endüstri çözümleri üretir.

Proje aşamasından, üretim ve lojistik aşamalarına kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve doğru ürünü,doğru zamanda ,doğru şekilde ve en uygun şartlarda üretmeyi ilke edinmiş olan ANL ailesi olarak müşterilerimize sürekli yüksek standartlarda ürün sunuyoruz.

Bunun yanı sıra günümüzün gerektirdiği ürünlerimizde sürekli iyileştirme ilkesini benimseyip ürün kalite ve çeşitliliğini artırıyoruz.

1-Otomotiv
Entegre bir organizasyon, pazar şartlarına hızlı adaptasyon, operasyonların etkin yönetilmesi, kalite ve müşteri hizmetleri... Bunlar otomotiv sektörünün başlıca başarı kriterleri. ANL bu beklentiler doğrultusun da otomotiv müşterilerine hizmet vermektedir.

2- Deniz(Marine)
Denizcilik sektörü bir zevk işidir.Buda çok farklı talepler doğurur.ANL bu taleplere en hızlı ve uygun çözümler üretir.

3-Mobilya
Modern ve geleneksel mobilya üreticilerinin farklılaşan talepleri vardır. ANL bu farklılaşan taleplerden büyük haz alarak esnek çözümler sunup müşterilerine ekonomiksel ve dizaynsal kazançlar sunar.

4- Beyaz Eşya
Ülkemizin lokomotif sektörlerinden Beyaz Eşya golobal talepler neticesinde eknolojik, dizayn, çevre duyarlılığı, ekonomiklilik ve bunun gibi bir çok gelişmeler neticesinde dinamik bir üretim anlayışını sektöre adapte etmiştir. Bu talepleri ANL üretici firmalarla birlikte dinamik bir anlayışla karşılamaktadır.

5- Metal İşleme
Metal sanatın ustalarının yüzeysel kalite beklentileri doğrultusunda istenen taleplerini karşılıyoruz.

6- Ambalaj
Ambalaj ürününüze değer katar, ANL paketleme bantları ile bu değere ufakta olsa bir katkıda bulunuyoruz.

7- Mermer-Corian-Kompozit
Hayatın her alanına giren bu ürünler günümüzde sanatsal şölene dönüşmüştür.Bu ürünlerin şekillendirilmesinde ürünlerimiz bu şölene katkı sağlamaktadır.

8- Optik
Sektörün aşındırarak verdiği dizayn ve kesim makinelerinde kullanılan sarf malzeme taleplerini optimum kalite ve hızda üretip üreticilerin taleplerini karşılıyoruz.

9- Havacılık
Havacılık sektörü güven ve konforu bir arada talep eder.ANL bu talepleri müşteri beklentileri doğrultusunda yerine getirir.

10 -Elektronik
Günümüz elektronik ürecilerinin kazanç şartı olan çok fazla üret ve global pazarı hedefle stratejisinin getirmiş olduğu mecburiyet hızdır. ANL bu beklentiler doğrultusun da Elektronik sektörünün taleplerini istenen hızla yerine getirir.

11 -İnşaat
İş dünyasının en zorlu sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe tek bir başarı reçetesi vardır: Kazanmak için iyi yönet. ANL bu beklentiler doğrultusun da inşaat müşterileriyle paralel hareket etmektedir.

12- Reklam
Reklam, İnsanların alım duygularını harekete geçiren eylemler çok ilginç ve sıra dışı olmak zorundadır ANL bu ilginç ve sıra dışı tasarımların,yapıştırma ve şekillendirme işlemlerinde işlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaktan haz duymaktadır..

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

ANL Industry Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017