Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Art'ı Mekan - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Art'ı Mekan

Art'ı Mekan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Art'ı Mekan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Art'ı Mekan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Art'ı Mekan

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Beklenen yaz, tüm sıcaklığıyla çevreledi günlerimizi. Sadece psikolojilerimizi değil, vakit geçirdiğimiz mekanları da etkilemeyi başardı. Ruhumuzu iyileştiren yaz; sıcacık renkleri, kabına sığmaz desenleri de getirdi peşi sıra. İç mekanlar botanik desenler, marin tonlarla dolup taşarken bahçeler ve balkonlar da bu esintinin rüzgarına kapıldı. Bohemin gücü yazla birlikte bir adım daha arttı.

Böylece diğer yıllardan farklı olarak dış mekanlar, birer yaşam alanı gibi dekore edilmeye başlandı. Bir masa, iki minderle renklenen balkonlardan tutun da geniş oturma grupları ve bol tekstil kullanımı yapılan bahçelere kadar. Biz de bu alanları şekillendirebileceğiniz fikirlerle doldurduk sayfalarımızı.

İtalya’nın tepelerinden, Bodrum sahillerine kadar doğallığıyla ön plana çıkan bohem mekanlar ve evler hepimizin gönlünü kolayca fethetti. El emeğinin değeri bir kez daha katlanarak artarken dünyanın farklı noktalarındaki tasarımcılar da adlarını duyurmaya başladı. El yapımı origami lambalar tasarlayan Umut Yamaç ve kendi restoranı için tasarladığı seramiklerle Tülin Bozüyük de sayfalarımıza konuk oldu. Kulübeden bozma bir evden seramiklerle donatılmış bir pizzacıya her alanda gördük el yapımının kıymetini.

Artan kumaş ve aksesuar kullanımı mimarinin tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkarken, aksesuar mağazalarına uğramadan edemezdik. Belirlediğimiz aksesuar duraklarına göz atarken yeni sezona dair fikirlerini de aldık. Botanik desenler her ne kadar popüler olsa da tahtı asla sarsılmayacak marin modasına iki farklı açıdan bakmak istedik. Böylece mavi ve beyazın en alışıldık ve dejenere hallerini sizler için bir araya getirdik.

Temmuz Ağustos sayımızı hazırlarken gördük ki yaza yön veren fikirler kışın bir yansıması. Siz de dış mekanlarınızı oluştururken içeriyi dışarıya taşımaktan, el emeğine yer açmaktan, sandıkları açıp dantelleri çıkarmaktan ve renklerin ahengine kendinizi kaptırmaktan sakınmayın. Çünkü hayatın büyüsü, detaylarda saklı!

Duygu Yazıcı

  • Arşiv Sayısı : 51
  • Son Sayı : Temmuz-Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Art'ı Mekan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017