Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Autostop - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > Autostop

Autostop Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Autostop adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Autostop Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Autostop

Otomobil Araba Dergisi

Merhaba Türkiye

Biz Azerbaycan’dan geldik. Azerbaycan’ın en popüler otomobil projesi olan “AutoStop” şimdi Türkiye’de.

Niye geldik? Çünkü Türk insanının ortak bir problemi var: biz otomobili yanlış kullanıyoruz. Yanlış kullandığımızdan trafik canavarı canlar alır, anneler evlatsız, evlatlar ailesiz kalırlar. Azeri ve türk halkı aynı millettir. Biz Altaylardan Fransa’ya, Roma’ya, Viyana’ya kadar at belinde gelmiş dedelerimizin torunlarıyız.

Ama hala birşeyi unutuyoruz. Araba at değil. Biz otomobili at gibi kullanıyoruz. Bazen düşünmez, aniden karar verir ve hayatımızı tehlikeye atarız. Bunun için buradayız. Size, halkımıza yardım etmek için.

Dergimiz sizin sorularınızı yanıtlayacaktır. Otomobilin servisinden tutun, kurallara uyarak nasıl yolculuk yapılması gerektiğine, yayalarla davranış biçimlerine kadar her şeyi anlatmak için çaba sarf edeceğiz.

Biz, birlikte yollarımızda olan trafik canavarını yenmeyi başarabileceğimize tüm kalbimizle inanıyoruz. Bir gün mutlaka bu ülkede trafikte ölüm oranı %0 olacak.

Biz başladık. Hadi hayırlı olsun.

Tural Yusifov Bayram

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 03/2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Autostop Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017