Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Autoshow - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > Autoshow

Autoshow Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Autoshow adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Autoshow Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Autoshow

Otomobil Araba Dergisi

HAREKETLİ BİR YAZ GELİYOR

Geride bıraktığımız Mayıs ayı otomotiv sektöründe oldukça hareketli bir dönem olarak kayıtlara geçti. Belki satış adetleri veya showroom trafiği açısından durum daha farklı ama yenilikler ve lansman takviminin yoğunluğu açısından Mayıs benzersiz oldu. Geçtiğimiz ayın yenilik, makyaj ve lansmanları arasında öne çıkanlardan bazılarını hatırlayalım…

Skoda hem Rapid modelinin makyajlı versiyonlarını denettirdi, hem de yeni kompakt SUV’u Karoq’un üzerindeki örtüyü açtı. Alfa Romeo ise yeni SUV’u Stelvio’yu test sürüşüne tabi tuttu. Seat, bugüne kadar en rafine Ibiza olarak adlandırdığı yeni nesil Ibiza için özel bir tanıtım organize etti. Mazda da yenilenmiş CX-5 modelini test ettirdi, Temmuz’da Türkiye’ye gelecek olan CX-5 oldukça iddialı görünüyor.

Geçtiğimiz ayın iddialı otomobillerinden biri de Honda’nın 500 bin Euro fiyat etiketiyle satışa sunduğu süperspor modeli NSX oldu. Honda, İstanbul Autoshow Fuarı’nın ardından bu süpersporcuyu İstanbulPark yarış pistine çıkardı, ayrıca bu otomobil için İstanbul’da farklı bir tanıtım etkinliği de düzenledi. Kia ise yeni hibrid modeli Niro’yu Türkiye pazarına sundu. Opel, yeni Crossland X’i, Renault ise küçük SUV Captur’u yurtdışı test sürüşlerinde tanıttı. Biz de bu yeniliklerin büyük kısmını Haziran sayımızın sayfalarına taşıdık, geri kalanları ise önümüzdeki dönemde yayınlamaya devam edeceğiz.

Tüm bu yenilikler biz otomobil gazetecilerine hareketli bir Mayıs ayı yaşattı. Bu yeniliklerin bir bölümü Türkiye’ye geldi, geri kalanları ise yaz ayları boyunca pazara verilecek. Bu da otomotiv sektörünün rehavete kapılmadan, hareketli bir yaz dönemi geçireceğini gösteriyor. Geçtiğimiz ayların bir diğer önemli etkinliği ise Auto Bild grubu dergileri olarak, İtalya’nın başkenti Roma’daki Bridgestone Aprilia pistinde gerçekleştirdiğimiz “Test The Best” etkinliği oldu. Avrupa çapındaki tüm Auto Bild lisansör dergilerinin yayın yönetmenleri olarak, tek bir gün 25 özel otomobili pistte kullanarak değerlendirdik. Haziran sayımızda 25 otomobillik Test The Best değerlendirmemizin ilk karşılaştırmalarını yayınlamaya başladık. Başka hiçbir yayında bulamayacağınız, bize özel bu test sürüşlerinin geri kalanlarını da gelecek ay ki sayımızda yayınlamaya devam edeceğiz.

HIRANT KASAPOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 223
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Autoshow Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017