Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Autoshow - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > Autoshow

Autoshow Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Autoshow adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Autoshow Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Autoshow

Otomobil Araba Dergisi

SICAK YAZ

Yaz dönemi zaman zaman çok sıcak geçiyor, hele de güneydeki tatil yörelerinde. Tatil yapanlar da kendilerini sahillere atarak serinlemeye çalışıyor. Otomotiv sektöründe ise hararet hiç düşmedi, sektör hep yüksek devirde olmaya devam ediyor, sanırım artık sektördeki hareketlilik 12 aya yayılmış durumda.

Öyle ki geçtiğimiz ay boyunca yeni modeller Türkiye pazarına verilmeye devam etti, yurt içi ve yurt dışı lansmanlar ve tanıtımlar hız kesmedi. Bu nedenle bu ayki dergimizde birçok yeni model haberinin yanı sıra tam 15 otomobilin sürüş izlenim raporlarına yer veriyoruz. Eylül ayında ise hareketlilik Frankfurt fuarı yenilikleri ve bunların ülkemize olan yansımalarıyla devam edecek.

Auto SHOW’un da katıldığı bir uluslararası aktivite olan Altın Direksiyon yarışmasının ise bu yıl 42ncisi düzenleniyor. Bu yarışmaya son bir yıl içerisinde pazara çıkmış ve Ekim ayına kadar pazara çıkacak olan yeni modeller katılıyor. Bu yıl 5 kategoride 43 yeni model yarışacak. Yeni model sayısının bu denli yüksek olması bile pazardaki hareketliliği anlatmak için yeterli. Ekim ayında Balocco Pisti’ne gidecek finalistleri ise okur oyları belirleyecek. Siz değerli okurlarımızın web sitemiz üzerinden online olarak verecekleri oylar, Türkiye’nin favori araçlarını belirleyecek. Bu nedenle katılımınız çok büyük önem taşıyor. .

HIRANT KASAPOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 225
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Autoshow Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017