Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ay-Pi (Ankara Patent) - Reklam Pazarlama Dergisi
Ana Sayfa > Ay-Pi (Ankara Patent)

Ay-Pi (Ankara Patent) Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ay-Pi (Ankara Patent) adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ay-Pi (Ankara Patent) Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Ay-Pi (Ankara Patent)

Reklam Pazarlama Dergisi

Buluşlar, eserler, markalar, tasarımlar gibi entelektüel sermayelerin en etkin şekilde yönetilebilmesi ve korunmasına yönelik bir yayın olan Ay-Pi, bilgi çağında bilginin önemini vurgularken; röportajlar, makaleler ve haberlerle Ankara Patent Bürosu'nun 1964 yılından bu yana harmanladığı bilgi, deneyim ve tecrübelerini paylaşıyor.

Ay-Pi , stratejik yönetime yeni bir anlayış getirebilmek adına; bilimden sanata, inovasyondan Ar-Ge faaliyetlerine, son teknolojik gelişmelerden fikir ürünlerinin ticarileştirilmesine, markalaşma stratejilerinden sürdürebilir rekabet gücünün sağlanmasına, tescil işlemlerinden haksız rekabet konularına kadar geniş bir yelpazeyi yorumluyor.

  • Arşiv Sayısı : 16
  • Son Sayı : Ocak-Mart 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ay-Pi (Ankara Patent) Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017