Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
AYS Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > AYS Magazin

AYS Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj AYS Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

AYS Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

AYS Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

AYS Magazin, aylık yayınlanan bir life style, aktüel-magazin dergisidir. Çıktığı uzun soluklu maratonda, okuyucuları ve siz değerli reklam verenlerin de desteğiyle 3. yılına ilerliyor… 7500 tirajlı dergimiz AYS Magazin, basın dünyasının genç ve bağımsız yayınlarından biridir…

AYS MAGAZİN HAKKINDA
Eylül 2007’den beri aylık periyotta yayın hayatına devam eden dergimiz AYS Magazin’in her ay sizlerle olmanın haklı gururunu duyuyoruz. Her sayısında son 1 ay içinde başta İzmir ve Ege’de sosyal cemiyet hayatında yaşananlar olmak üzere, insan ve sosyal yaşamı içeren her konuya sayfalarında yer veren, ayrıca her sayısında ünlü simalarla yapılan söyleşileri, köşe yazarlarının makaleleri renklenen hedef kitlesi A ve B sosyo kültürel tüketici gurubu olan dergimiz AYS Magazin’in haber ve reklam çalışmalarında sizlere de yer vermek isteriz.

ULAŞTIĞIMIZ YERLER
İzmir başta olmak üzere tüm Ege ve İstanbul'da bulunan cafe, bar, restoranlarda, sinema salonlarında ve spor merkezlerinde dergimizi okuyabilirsiniz. AYS Magazin, özel abonelerinin yanı sıra Türkiye'deki PR ajanslara ve çözüm ortaklarımıza her ay düzenli olarak gidiyor.

Ayrıca Kordon Otel, Ontur Otel, Konak Hotel, Kaya Prestige gibi otellerinde odalarında ve lobilerinde bulunan dergimiz maksimum derecede hedef kitleye ulaşmaktadır.

Her ay EBSO, İZTO ve EGİAD gibi odaların da başkanlarının yanı sıra belediye başkanlarına giden dergimiz, aylık oluşundan dolayı son satıcılarla özel noktalarda, görünürlüğü ve kalıcılığı uzun sürelidir.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Mayıs 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

AYS Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017