Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Basım Mensupları Derneği (Basmen) - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Basım Mensupları Derneği (Basmen) adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Basım Mensupları Derneği (Basmen)

Sektörel Dergisi

Değerli dostlar, sevgili meslektaşlarım,

Ülkemiz ve sektörümüz için zor geçen bir yılın ardından yeni ümitler ile yeni bir yıl başladık. İlke gelen ön göstergeler, Dünya’da yaşanan politik gelişmeler, ülkemizde devam eden terör tehdidi ve politik gelişmeler bize 2017 yılının da kolay geçmeyeceğini gösteriyor. Matbaacılar olarak bu sene her zamankinden daha temkinli ve dikkatli olmamızda yarar var. Hızlı artan döviz kurları bir yandan üretim maliyetlerimizi artırırken diğer taraftan da kağıt tedarikimizi güçleştiriyor. Ayrıca enflasyonun çift haneli rakamlara ulaşma ihtimalinin güçlenmesi iş gücü ve diğer maliyetlerin de artmasına sebep olacak. Bu tür dönemler zorluklar getirdiği gibi işinde başarılı olan işletmelere fırsatlarda çıkartabilir. Temennim hepimizin bu fırsatlardan yararlanabilmesi.

BASMEN’de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. BASMEN’i yaşatmak için sektörümüzün duayen isimleri ile toplantılar yapıyor, fikirlerini alıyoruz. Ortaya çıkan ortak görüşlerden bir tanesi hem kolay ulaşılır olmak hem de sektöre daha yakın olmak için Sultanahmet’teki merkezimizin Massit Matbaacılar Sitesi’ne taşınması. Bu şekilde sektörün diğer bir sivil toplum kuruluşu BASEV ile de bir sinerji yaratılabilir, beraber projeler geliştirebiliriz. Bununla birlikte derneğimize daha çok kadın üye kazandırılması, daha fazla sosyal faaliyetlerde bulunulması gibi önerilerde değerlendiriliyor. Nisan ayında genel kurulumuz olacak, rahmetli Cemal Halaman’dan aldığım bu bayrağı benden sonra gelecek yeni isimlere devretmek istiyorum. BASMEN için projeleri olan tüm matbaacı dostlarımızı bu göreve davet ediyorum.

BASMEN’e büyük emek veren Necla Hanım’a ve 17 yıldır kesintisiz hizmet veren Derya Hanım’a özverili çalışmaları için tekrar teşekkür ediyorum.

Bu vesile ile bol bereketli işler, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla,

Murat DEMİR

  • Arşiv Sayısı : 28
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Basım Mensupları Derneği (Basmen) Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017