Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ana Sayfa > Bayegan > İletişim
Telefon : 0216 410 00 00
Fax : 0216 373 85 19
E-Posta : socialmedia@bayegan.net
Adres : Bayar Cad. Sıtma Pınar Sok. No: 3 Kozyatağı/İstanbul
Web Adresi : www.bayegan.net


Ad Soyad :
E-Posta :
Telefon :
Konu :
Mesaj :
 
 
"Bayegan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Rüya Bayegan, petrol, petrokimya ürünlerinde Türkiye'de iyi yerlere geldiklerini ve artık dünyada söz sahibi olmayı hedeflediklerini belirtti.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Rüya Bayegan ülkemizin mutlaka listelere girmesi gereken en başarılı iş kadınlarından biri. Üstelik en az bilineni. Çünkü o, ülkemizde çok az vakit geçiriyor. Sürekli seyahat halinde…Tesadüfen karşılaşırsanız, bir kaç saat önce uçaktan inmiş oluyor.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Advanced Petrochemical Company (Advanced) and Bayegan Group (Bayegan) had signed a Memorandum of Understanding for the development of a joint US$ 1 billion Propane Dehydrogenation (PDH) and Polypropylene (PP) plant in Southern Turkey. The MOU will be effective from the signing date and continue until 31st December 2012 or execution of the Joint Venture Agreement, whichever is earlier.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Suudi Arabistanlı Advanced Petrochemichal Company ve Bayegan AŞ, Adana-İskenderun bölgesinde 1 milyar dolarlık yatırımla poliprobilen üretim tesisi kuracak.
8 Kasim 2012 Persembe
 
 
 
"Suudi Arabistanlı Advanced ile Bayegan şirketi, 1 milyar dolarlık yatırımla Adana-İskenderun bölgesinde 500 bin ton kapasiteli polipropilen üretim tesisi kuruyor.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Yedinci Türk-Arap Ekonomi Forumu’nda Türk-Arap Ekonomi ilişkileri gelişmesine katkıda bulunan Türk ve Arap işadamlarına verilen ‘TAF Özel Ödülü’nü Bank Audi ve Bayegan aldı.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Bayegan A.Ş. ve Suudi Arabistan’ın önde gelen polipropilen ureticisi Advanced Petrochemical Company Türkiye’de yatırım yapmaya karar verdi.
8 Kasim 2012 Persembe
   
"Bayegan Grubu'nun CEO'su Rüya Bayegan, "Japonların elindeki Çin pazarını aldık, şu anda Ortadoğu'da en nefret ettikleri firma benim. Japonlar baktılar ellerindeki pazarı alıyorum, çok büyük oldukları için bize gemi vermemeye başladılar.” dedi.
8 Kasim 2012 Persembe
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017