Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeğim ve Biz - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Bebeğim ve Biz

Bebeğim ve Biz Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeğim ve Biz adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeğim ve Biz Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bebeğim ve Biz

Anne Çocuk Dergisi

SEVGİ, yaşam felsefemiz olsun!

Akıl ve duygunun birleşimi ve bunu yüksek potansiyelde kullanabilme, belki de insanı diğer canlılardan ayıran en önemli iki şey. Bu ikisi arasında bir denge kurabilmek de mutluluğa giden yolda ilk yapmamız gereken şey sanırım. Yaşadığımız olumlu veya olumsuz her şeyi “sevgi”ye bağladığımızda, iç huzuru da yakalayabiliriz diye düşünüyorum. Sevgiye, şükre odaklanmak ve olumsuzluklar karşısında sabır dilemek. Tüm bunları çocuklarımıza da öğretebilmemiz, sevgi ve barış dolu bir dünyanın tohumlarını atmamız için ne kadar da değerli. “Sevgilerini hiçbir karşılık beklemeden, ayırım gözetmeden insanlara ve evrendeki canlı, cansız tüm varlıklara ulaştıran kimseler gerçek gönüllüdürler.” diyen ve gönüllük bilincini yaygınlaştırmayı kendine misyon edinen İnal Aydınoğlu ile olan röportaj haberimiz, sevgi ve diğer insani değerlerin önemine dikkat çekiyor.

Yeni bir yıl için geri sayım başladı. Yılın son sayısında sizlere yılbaşı coşkusunu birazcık olsun hissettirmek istedik: Evde leziz ve sağlıklı bir yılbaşı sofrası için tarifler, ailece evde oyun önerileri, çocuk ve hamileler için stil önerileri… 2016 yılının en çok satan oyuncak ve kitapları haberlerimizin de, beni özellikle heyecanlandırdığını söyleyebilirim.

Doğumla ilgili hazırladığımız haberlerin her zaman ayrı bir önemi var benim için. Neden mi? Uzun yıllar doğum haberleri yapan bir annebebek editörü olarak, her iki doğumuma da bilinçli ve hazırlanarak girdim. Bu deneyimler bana ve bebeklerime; muhteşem, sağlıklı, pozitif ve coşkulu doğumlar olarak geri döndü. İstiyorum ki, tüm anne adayları hak ettikleri gibi bir doğum yapabilsinler. Öncelikle toplum olarak doğum hakkında sağlıklı ve objektif bilgilere ulaşmaya ihtiyacımız var. Bu konuda da bu alanda görev yapan editörlere büyük görev düşüyor bence. Bu ay yer verdiğimiz “Doğumdaki tercihleriniz neler olmalı?” isimli haberimizle, sağlıklı ilerleyen bir doğumda pek çok konuda seçme hakkınız olduğunu fark ederek yeni bir bakış açısı kazanmanızı umuyorum. Her ay dergimizde pozitif doğum hikayeleri ile yer verdiğimiz Ebe Zeliha Erdoğan’ın bu ayki hikayesi, doğumdaki tercihlerin muhteşem bir doğum anı için ne kadar da değerli olduğunu destekliyor. Kendisinin de söylediği gibi, “Doğumlar geleceğimiz”.

Sevgiyi, saygıyı ve diğer tüm değerleri unutmayacağımız sağlıklı, bereketli ve mutlu bir yıl dileklerimle…

Kendinize ve ailenize çok iyi bakın.

Zuhal Eyüboğlu

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bebeğim ve Biz Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016