Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bebeğim ve Biz - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Bebeğim ve Biz

Bebeğim ve Biz Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bebeğim ve Biz adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bebeğim ve Biz Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bebeğim ve Biz

Anne Çocuk Dergisi

Bir başkadır BABA SEVGİSİ…

Haziran ayı ile beraber davet, düğün ve parti yoğunluğu da artıyor. E çocuklarımızın şıklığı da bizimki kadar önemli olduğuna göre, çocuk haute couture markalarına göz atmakta yarar var diye düşündük. Ayrıntılar sayfa 70’te.

Tuvalet eğitimi için en ideal zaman yaz mevsimidir. Tabii çocuğunuz hazırsa… “Eğlenceli tuvalet eğitimi” önerilerimizle bu işi hızlı ve keyifli bir hale getirmenizi umuyoruz.

Ailece keyifli bir yaz geçirmenize biraz olsun katkımız olabilmesi için sizlere, “Çocuklar ve Hamileler için Yaz Rehberi” kitapçığı hazırladık. İkinci kitapçığımız ise önceki yıllarda en çok tercih edilen kitapçıklarımızdan biri oldu.

Normal mi, sezaryenle doğum mu? İşte anne adaylarını en çok kararsız bırakan konu… Bu kararınızda sizlere yardımcı olabilmek adına her iki doğumun da avantaj ve dezavantajlarına değindik bu ay. Doğum bölgesini doğuma hazırlamaya yardımcı olan yoga, aynı zamanda bebeğinizle aranızda pozitif bir duygu akışı da sağlıyor ve bu sayede huzurlu bir hamilelik geçirmenizi de... “Hamilelikte Yoga” haberimizde, belli başlı yoga hareketlerini öneriyoruz sizlere...

Bu ay ilham verecek bir haberimiz var, ama bu defaki sevgili babalar için; yerleri doldurulamayan, sevgileri ve ilgileri ile çocuklarının yüzünü güldüren babalar için… Pek de hobili bir millet olduğumuz söylenemez, ama biz hem çocuk sahibi olmuş hem de hobilerine vakit ayırabilen babaları bulduk ve onlara bunu nasıl başardıklarını sorduk. 3 babanın hikayesini, “Hobisi Olan Babalardan İlham Alın” haberimizde bulacaksınız.

Araştırmalar, baba ilgisi ve sevgisinin, çocuklardaki akademik başarıyı artırdığını söylüyor. Yani demek oluyor ki, bir başkadır baba sevgisi… İşte özellikle de bu sebeple İdeal Baba Modeli Ne Olmalı? sorusu bizce önemli! Bu önemli soruyu, tam 5 uzmanla 5 farklı açıdan ele aldık.

6.’sı da çok sevdiğim ünlü bir sözün içinde gizli: Bir babanın çocuklarına yapabileceği en büyük iyilik nedir? Cevabı bir din adamı Theodore Hesburgh’dan...

“Bir babanın çocuklarına yapabileceği en büyük iyilik, onların annelerini sevmektir!”

Sevgili babalar, Babalar Günü’nüz kutlu olsun.

Sevgiyle kalın, kendinize ve ailenize çok iyi bakın!

Zuhal Eyüboğlu

  • Arşiv Sayısı : 30
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bebeğim ve Biz Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017