Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best

Best Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best

Sektörel Dergisi

KONFERANS VE TOPLANTI SİSTEMLERİ

Konferans ve toplantı odaları otomasyon sistemleri, modern şirketlerde esneklik, toplantı verimliliğini artırma ve zaman tasarrufunun üst düzeyde olabilmesini sağlıyor. Konferans ve toplantı odası otomasyon sistemleri, toplantı odası içinde duvar tipi, masa üstü veya kablosuz dokunmatik paneller aracılığıyla yönetiliyor.

Toplantı odaları, ihtiyaca bağlı olarak farklı donanım ve yazılım özellikleri gerektirir. Kullanıcının tercih edeceği şekilde tasarımı yapılacağından, kullanımı ihtiyaçlara göre şekillenebilir. Otomasyon sistemleri, sunumları etkileyici bir boyuta taşırken, toplantı esnasında toplantıyı bölücü unsurları da elimine eder.

Konferans ve toplantı sistemleri, toplantıya hazırlık safhalarını kolaylaştırmasının yanı sıra, toplantı esnasında ihtiyaç duyulan değişiklikleri çok çabuk gerçekleştirerek toplantının bütünlüğüne katkıda bulunur. Bu bağlamda öncelikli olarak konferans ve toplantı odalarının gereksinimleri belirlenmelidir. Toplantı odasında uygulamak istenen cihaz ve sistemlerle ilgili bir ihtiyaç listesi hazırlanıp kullanılacak cihaz ve sistemlerle ilgili örnek bir yazılım çalışması yapılmalıdır.

Konferans ve toplantı odalarında başkanlık sistemi ve mikrofon yönetimi, video konferans sistemleri, aydınlatma sistemleri, audio-video cihazları, ısıtma-soğutma ve perde yönetimi, internet erişim yazılımı, firma içindeki PC’lere anlık erişim modüllerinin olması daha etkili sunumların gerçekleştirilebilmesine olanak sağlar. Bu akıllı uygulamaları kullanan şirketler müşterilerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilirler. Etkinliği arttırıp gerçek bir verim sağlayabilmek için kullanılan bu sistemler şirketlerin karlılık oranlarını da arttırıyor.

Gelecek sayıda görüşmek üzere...

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Best Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017