Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best Emeklilik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best Emeklilik

Best Emeklilik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best Emeklilik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Emeklilik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best Emeklilik

Sektörel Dergisi

Merhaba

BEST Yayıncılık olarak yepyeni bir yayın ile sizlerin karşısında olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

12 yıldır bireysel emeklilik ve sigorta sektöründe kaliteli yayınları ile fark yaratan BEST Yayıncılık; tüketicilere yönelik yeni yayını olan BEST Emeklilik’in Kasım-Aralık sayısı ile siz değerli okuyucularına ulaşıyor.

Yayın hayatına başladığımızdan beri bireysel emeklilik ve sigorta sektörünün gündemine yön verdik. Röportaj konu ve konuklarımız, araştırmalarımız, analizlerimiz, BES fonları, sektörün dağıtım kanalları ve özel haberlerimizle her zaman ilkeli ve kaliteli yayıncılık anlayışını benimsedik ve günceli yakından takip ederek fark yaratmayı başardık. Sigorta ve emeklilik sektörüne hitap eden birçok yayın bulunuyor. Fakat bizler, yalnızca siz değerli tüketicilere özel ve size hitap eden bir yayın hazırlamayı amaçladık.

2003 yılında yürürlüğe giren Bireysel Emeklilik Sistemi, Kasım 2016 itibariyle 6,5 milyon katılımcıya ulaştı. Türkiye’deki tasarruf açığına büyük ölçüde katkı sağlayan ve bireylerin emeklilik dönemlerinde yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan Bireysel Emeklilik Sistemi, 2013 yılındaki Devlet Katkısının ardından, 2017 yılında Otomatik Katılım’ın devreye alınmasıyla radikal bir değişim daha yaşayacak.

BEST Yayıncılık olarak, sektörel tecrübelerimizin ışığında, son tüketici olan siz değerli okuyucularımıza Bireysel Emeklilik Sistemi hakkındaki tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz bir kaynak sunmaya çalıştık.

BEST Emeklilik dergisi yaşamın içinden haberler ve bireysel emeklilik sektörü ile ilgili içerikleriyle sizlere ulaşıyor. Gezi, kültür-sanat, sağlık, sinema ve teknoloji haberlerinin yanı sıra bireysel emeklilik, hayat ve sigorta şirketlerinin tüketicilerine sağladığı avantajlı kampanyalar, özel röportajlar, emeklilik fonlarının değerlendirilmesi, bireysel emeklilik ve otomatik katılım ile ilgili dosya konuları ve sizlerin sektör ile ilgili merak ettiği tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Best Emeklilik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017