Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Best Emeklilik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Best Emeklilik

Best Emeklilik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Best Emeklilik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Best Emeklilik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Best Emeklilik

Sektörel Dergisi

Merhaba

Sigortacılık ve emeklilik sektörüne tüketicilerin penceresinden bakan BEST Emeklilik Dergisi, Ağustos ayında da merak edilen konulara ışık tutuyor.

Emeklilik Gözetim Merkezi’nin Temmuz verileri baz alındığında en çok tercih edilen ilk 10 emeklilik şirketi listesi… Katılımcı sayısı, fon tutarları, katkı payı tutarı gibi siz okuyucuların merak ettiği tüm veriler…

Otomatik katılım uygulamasında katılımcılar bugüne kadar birikimlerini başlangıç fonunda değerlendirmişti. 1 Temmuz’dan itibaren katılımcılara ilk kez fon seçim hakkı sunulacağı açıklandı. Hangi fonlar katılımcıların seçimine sunulacak, risk analizi testi sonrası atılacak işlemler neler?

45 OECD ülkesinin yer aldığı KPMG “Türkiye’de ve Dünyada Bireysel Emeklilik Sistemleri” raporuna göre Türkiye ve OECD ülkeleri bireysel emeklilikte ne durumda?

TCMB’nin son 6 aylık sürede gerçekleşen finansal ve ekonomik faaliyetlere ilişkin hazırlanan Finansal İstikrar Raporu’na göre, BES 2003 yılından bu yana nasıl bir ivme yakaladı.

Esnek Emeklilik Yatırım Fonlarında Ağustos ayının en çok kazandıran şirketleri hangileri oldu?

Ağustos ayı BES fon verileri katılımcılara ne mesaj veriyor?

Bu ve bunun gibi pek çok sektörel konuya ışık tutan Ağustos sayımızda, MetLife Türkiye Genel Müdürü Deniz Yurtseven ve Ak Portföy Yönetimi Genel Müdürü Alp Keler röportaj konuğumuz oluyor.

Sektörel gelişmelerin yanı sıra renkli gezi haberleri, kültür sanat sayfaları ve etkinliklerle dolu capcanlı yaşam sayfaları da siz okuyucularımızı bekliyor.

Keyifle okumanız dileğiyle

Saygılarımızla

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Ağustos-Eylül 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Best Emeklilik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017