Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bestyle Magazine - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bestyle Magazine

Bestyle Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bestyle Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bestyle Magazine Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bestyle Magazine

Şehir Yaşam Dergisi

Stilin En Saf Hali

Stilin en saf hali... Sonbaharın en stil sahibi ruhu ile hayatımıza hızlı bir giriş yaptığı şu günlerde, tüm gözler Moda Haftaları’na çevrildi. BeStyle Magazine Ekim sayısında moda severlerin heyecanla beklediği ufukta görünen sezonu mercek altına alırken; New York ve Londra podyumlarına da sayfalarımızdan göz kırpıyoruz.

Kısa süre içinde etrafımızı saracak, yaklaşan en çarpıcı trendlerden ilham aldığımız bu sayımızda; kristal ışıltılarından ilham alıyor, kolej yıllarına geri dönüyor ve denim akımına kendimizi bırakarak sezona meydan okuyoruz!

Hayata meydan okumanın ise en etkili bir diğer yönü ‘kendin ol’manın en iyi temsilcilerinden çok zarif bir kadını ağırlıyoruz bu ay kapağımızda. En ‘saf’ hali ile karşımıza çıkıyor yetenekli oyuncu Songül Öden, Hakan Öztürk’ün Styling’ini üstlendiği Koray Parlak imzalı fotoğraf karelerinde. Çekimlere dolu dolu yer verdiğimiz Ekim sayımızda; yeni dönemin parlayan yıldızları Burcu Özberk ve Burak Tozkoparan’ı daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

22 Eylül tarihinde gerçekleşen BeStyle Beauty Brunch davetimizin özel karelerinin yanı sıra cilt bakımı hakkında merak edilenleri cevapladığımız güzellik dosyamız da bu ayki Beauty sayfalarımızda meraklılarını bekliyor… ‘kendin ol’manın; en stil sahibi duruş olduğunu unutmadığınız bir Ekim ayı dilerim…

Keyifli okumalar.

Beliz Baran

  • Arşiv Sayısı : 36
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bestyle Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016