Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bitter - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bitter

Bitter Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bitter adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bitter Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bitter

Şehir Yaşam Dergisi

NEXT LEVEL’DA İŞ VE CEMİYET HAYATININ NABZINI TUTUYORUZ

İlkbaharın ilk ayında yine dopdolu bir sayı ile karşınızdayız. Birbirinden renkli içeriklerimize geçmeden önce bizden bir haber vermek istiyorum. Bundan böyle Bitter olarak lokasyonu, marka karması ve bünyesindeki mekanlarıyla Başkent’in ünlü alışveriş merkezi Next Level’da politika, iş ve cemiyet hayatının nabzını tutuyor olacağız. Bu ay itibarıyla büyük bir keyif ve özenle hazırladığımız ‘‘Next Level Podyum’’ sayfalarını ilgiyle inceleyeceğinize inanıyoruz...

Mart sayımızın özel konukları arasında SK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kalemci’nin zarif eşi Olga Kalemci var. Alacaatlı’daki şık villasının kapılarını bizler için açan ve yaşamını tüm samimiyetiyle anlatan Kalemci, objektiflerimize birbirinden güzel pozlar verdi. Belarus’tan Türkiye’ye uzanan yaşamını ve daha fazlasını sayfalarımızda bulacaksınız.

Moda dünyasının önemli kuruluşlarından Dilasima Group’un veliahtı Dila Tarkan, tüm samimiyeti ve enerjisiyle Mart sayımızda yerini aldı. Moda eğitiminin ardından aile şirketlerinde çalışmaya başlayan Tarkan ile evinde buluştuk ve son derece eğlenceli bir röportaj gerçekleştirdik. vDünya Kadınlar Günü’nü kutlayacağımız 8 Mart için özel bir dosya haber hazırladık. Bu dünyada iz bırakmış başarılı ve örnek kadınların hepsini sayfalarımıza taşımak imkansızdı ama biz 8 Mart’a özel olarak sekiz kadını mercek altına aldık.

Dünyanın ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen’den Rahibe Teresa’ya, İngiltere’nin unutulmaz prensesi Lady Diana’dan ünlü aktris Marilyn Monroe’ya kadar hafızalara kazınmış kadınların hayatlarını araştırdık... Dünya Kadınlar Günü’nü tüm okuyucularımıza dosyamız vasıtasıyla anımsatarak, tüm kadınların 8 Mart’ını Bitter olarak kutluyoruz!

Sinema dünyasının en prestijli ödülleri 89’uncu kez sahiplerini buldu. Bu yılki Oscar Ödül Töreni’ne damgasını vuran yanlış anons skandalı her ne kadar kırmızı halı geçidine gölge düşürse de moda markalarının son kreasyonları içinde boy gösteren yıldızlar, göz kamaştırdı. Tören sonrasında gerçekleşen Vanity Fair’e katılan top modeller ise Oscar’ın kırmızı halısını aratmadı.

Sevgiler,

DÜZELTME: Bitter Şubat 2017 sayısının 172 ve 173'üncü sayfalarında yer alan ''Yaşama Estetik Katıyorum'' başlıklı Özlem Akyüz röportaj fotoğrafları Ersen Uçak tarafından çekilmiştir. Düzeltir, özür dileriz.

Damla İPLİKCİOĞLU SÖZER

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bitter Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017