Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bitter - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bitter

Bitter Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bitter adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bitter Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bitter

Şehir Yaşam Dergisi

‘‘ONLAR BİR ELMANIN İKİ YARISI!’’

Geçtiğimiz ay okulların tatile girmesiyle azalan davet trafiği, sosyetenin çocukları ile farklı destinasyonlarda sömestr geçirmeleri, kısmen durağan bir ay yaşanmasına neden olsa da biz sizler için dopdolu ve keyifle okuyacağınıza inandığımız bir sayı hazırladık. Ankara ve İstanbul’daki en özel davet ve organizasyonların yanı sıra dünyadan seçtiğimiz konu başlıkları da bu sayıyı farklı kıldı. İşte Şubat sayımızdan bazı konu başlıkları;

Her ay hazırladığımız farklı içeriklerdeki dosya haberimizin bu ay ki konusu tabii ki çiftler oldu. 14 Şubat Özel başlığı altında derlediğimiz haberin sizi bir hayli şaşırtacağına inanıyorum çünkü Ankara, İstanbul ve Hollywood’dan tanınmış çiftlerin benzerliklerini gözler önüne serdiğimiz dosyada neredeyse tıpa tıp benzeyen eşler olduğunu fark ettik. ‘‘Onlar bir elmanın iki yarısı’’ dedirten ve eğlenceli dosyamıza konu olan çiftlerin de -eğer bugüne kadar fark etmedilerse- kendilerinin eşleri ile olan benzerliklerine bizim kadar şaşıracaklarına hiç şüphem yok!

Okulların tatil olması ile birlikte soluğu kayak merkezinde alan seçkin simaların bu sene de adresi değişmedi. Çocuklarıyla birlikte kayak yapmak için Uludağ ve Kartalkaya’ya giden ünlü isimler, keyifli tatillerinde objektiflere yansıdı.

Merhum iş adamı, armatör Şadan Kalkavan’ın kızı Ayşe Kalkavan Bulut, ilk kez eşi Sencer Bulut ile Bitter için objektif karşısına geçti. Bulut çifti, 14 Şubat’ı kutlayacağımız bu ayda ilişkilerine ve evliliklerine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Sosyetenin genç isimlerinden Azade Balkaner, Alican Özsoy ile Shangri-La Bosphorus’ta dünyaevine girdi. Basına kapalı olarak gerçekleşen, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturan düğünden özel kareleri ve törenin detaylarını sayfalarımızda göreceksiniz...

Oscar’ın habercisi olarak nitelendirilen Golden Globe, 74’üncü kez sahiplerini buldu. Yılın en iddialı yapımları arasında gösterilen ‘‘La La Land’’in rekor sayıda ödül almasıyla ilgi çeken tören, her zaman olduğu gibi yıldızların şıklık yarışına sahne oldu. Kırmızı halının öne çıkan isimlerini ve bunun gibi dünyadan derlediğimiz pek çok renkli haberi ilgi ile okuyacağınıza inanıyorum.

Gelecek ay görüşmek dileği ile...

Sevgiler,

Damla İPLİKCİOĞLU SÖZER

  • Arşiv Sayısı : 57
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bitter Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017