Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Bitter - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Bitter

Bitter Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Bitter adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Bitter Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Bitter

Şehir Yaşam Dergisi

HANDE FIRAT’TAN ÖZEL AÇIKLAMALARSADECE BİTTER’DE...

Sizlere Temmuz ayının başında veda ettiğimizde Türkiye henüz 15 Temmuz darbe girişimi gecesine tanıklık etmemişti ve haliyle biz de Eylül sayımızda öyle acı bir geceyi konuşacağımız bir röportaj yapacağımızı hiç ama hiç düşünmemiştik. 15 Temmuz’dan izler taşıyan bir sayı yaptık çünkü Türkiye’nin geleceğinin değişebileceği, ülkemizi çok gerilere taşıyabilecek bir kalkışma gecesini tüm halkın desteği ile atlatabilmiş olmak son derece önemli, tarihi bir başarıydı. Ve gecenin kahramanı... Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile bir araya geldik... Henüz kimsenin olaylara anlam veremediği, herkesin heyecanla bir açıklama beklediği anlarda, o gece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı televizyon ekranlarından görmemizi sağlayan Hande Fırat, Cumhurbaşkanı ile o tarihi görüşmeye imza attı. Deneyimli gazeteci ile 15 Temmuz gecesini ve sonrasında yaşadıklarını samimi bir sohbette konuştuk. Bitter için Cengiz Dikbaş’ın objektifi karşısına geçen Fırat, hem birbirinden güzel karelere imza attı hem de ilgi ile okuyacağınıza inandığımız açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıl kapılarını açan ve lezzet tutkunlarının uğrak yeri haline gelen Caviar Seafood, yenilenen menüsünü iş ve cemiyet hayatının seçkin simalarına tadım günlerinde tanıttı. Başkent’e gastronomik anlamda yeni bir soluk getiren Caviar’daki degüstasyon etkinliğine büyük ilgi gösteren isimler, fine dining’in sunulan eşsiz lezzetlerine tam not verdi.

Başkent’in ünlü alışveriş merkezi Panora, tatilden dönen iş ve cemiyet hayatının tercihi oldu. Ünlü markalardan alışveriş yapan isimler, hem sonbahar koleksiyonlarını inceledi hem de çocukları için okul hazırlığı yaptı. Yabancı misyon temsilcilerinin de sık sık ziyaret ettiği Panora’da pek çok büyükelçi ve diplomat objektiflerimize yansıdı.

15 Temmuz sonrasında Türkiye’de sosyal yaşamda da bir durgunluk yaşansa da Ağustos ayı daha hareketli günlere sahne oldu. İstanbul, iki büyük düğüne şahitlik etti. Bunlardan ilki Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ile Bettine Machler’in kızları Pia Hakko ile Kerim Yeşil’in nikah töreniydi. Four Seasons’ta sade bir törenle evlenen Hakko ve Yeşil, düğünlerini ise gözlerden uzak bir şekilde Mykonos’ta yapmayı tercih etti. İş, cemiyet ve sanat hayatının seçkin simalarının katıldığı görkemli bir diğer düğün ise modacı Selma Çilek ile iş adamı Sinan Çiftçi’ninki oldu. Yaklaşık 400 davetlinin yer aldığı düğün, sosyetenin şıklık yarışına sahne oldu.

Yaz aylarında sosyal yaşamın favori adresi Bodrum, pek çok özel davete ev sahipliği yaptı. Bunlar arasında öne çıkansa Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya’da, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve Coca-Cola CEO’su Muhtar Kent onuruna verilen davetti. Dünyaca ünlü model Karolina Kurkova’nın da katıldığı şık etkinlik ve Bodrum’daki seçkin organizasyonları sayfalarımızda bulacaksınız...

Ekim ayında görüşmek dileği ile...

Sevgiler,

Damla İplikçioğlu

  • Arşiv Sayısı : 53
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Bitter Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016