Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
BOBO - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > BOBO

BOBO Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj BOBO adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

BOBO Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

BOBO

Kadın Moda Dergisi

Sonunda o çok özlenen yaz geldi. Çoğu kişinin aksine, ben yağmurlu ve kapalı hava insanı olsam da güneşin insanlar üzerindeki muhteşem etkisi beni hep şaşırtmıştır. Yeryüzünün azıcık ısınmasıyla yüzlerde oluşan o sıcak gülümseme, kış aylarının yorgunluğunu üzerimizden attığımızın en tatlı göstergesi.

Ufaktan tatil planları, minik hafta sonu kaçamakları, evlilikler, balayılar, davetler derken binlerce heyecanlı plan şimdiden hazır bile! Hatta sosyal medyaya göre bazıları sahilleri çoktan doldurdu. Benim için en güzel haber ise, kış boyu dolapta bekleyen o rengarenk kıyafetler giyilmek için artık hazır. Hem de tam bu kadar renkli ve cesur bir yaz modasının üzerine.

Eh moda bu kadar renkli ve enerjikken ben de sınırların tamamen kalktığı, uyumsuzluğun uyumunu yakalayacağımız, mümkünse sıcaktan bayıltmadan içimizi ısıtan, dopdolu ve enerjik bir yaz diliyorum.

Şimdi siz de en sevdiğiniz rengi seçin ve muhteşem enerjinizi sokağa yansıtın.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Mayıs-Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

BOBO Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017