Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Burda – Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Burda – Türkiye

Burda – Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Burda – Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Burda – Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Burda – Türkiye

Kadın Moda Dergisi

Yeni sezonun ilkleri...

Her ne kadar aşırı sıcaklar olanca gücüyle devam ediyor olsa da moda dünyasında sonbahar kıpırtıları çoktan başladı. Her yıl olduğu gibi yine ağustos sayımızda herkesten önce göreceğiniz yeni sezonun bu ilk ipuçları için sayfaları çevirmeye başlamadan önce bilin ki emeğiniz yaratıcı gücünüzü oluşturacaktır. Örnek alın ama mutlaka yorum yapın, kendinizden katın. Kolayca dikin, zevkle giyin ve beğeni dolu bakışlara hazır olun!

Dijital dünyayla ilişkileriniz iyiyse, dikiş bilgisini ilerletmek isteyenler için hazırladığımız youtube.com/BurdaDergisiTr kanalımız veya aradığı modele kolayca ulaşmak ve kopya çıkarmaya gerek olmadan patronuna sahip olmak isteyenler için yeni eklenen modellerle shop.burda.com.tr web sitemiz sizleri bekliyor.

Bize her konuda yazabilirsiniz.

Güzel günlerde buluşalım.

Özgür Alev Tezcanlı

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Burda – Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017