Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Buttim Gazete - Alışveriş Gazetesi
Ana Sayfa > Buttim Gazete

Buttim Gazete Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Buttim Gazete adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Buttim Gazete Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Buttim Gazete

Alışveriş

2010 yılının 7. ayında yayın hayatına başlayan BUTTİM Gazete’nin sahibi, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi adına Abdullah BİÇEN’dir. Alışveriş – perakende sektörü önde olmak üzere, Buttim ve Bursa şehrinden önemli haberler veren gazete 2 ayda bir çıkıyor ve ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Tekstil sektörüne ait haberlerin yanında, BUTTİM ailesine yeni katılan firmalar ve iş merkezinde gerçekleştirilen sosyal etkinliklerden de okuyucularını haberdar ediyor.

Mali müşavir, hakla ilişkiler uzmanı, şirket müdürü ve öğretim görevlileri gibi alanında uzman kişilerin köşe yazıları ise, okuyucunun gözünü dolduruyor.

İş merkezine ait bir gazete olmasına rağmen, tüm Bursa halkının okuması gereken bir gazete... Çünkü bu gazete, aynı zamanda Bursa’nın da ekonomisinden haber veriyor ve adeta şehrin nabzını tutuyor.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Eylül-Ekim 2010
  • Yayın Türü : E-Gazete
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Buttim Gazete Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017