Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
B & WO - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > B & WO

B & WO Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj B & WO adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

B & WO Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

B & WO

Kadın Moda Dergisi

'Yaratıcı kadının özgün dünyası' alt başlığı ile yayın hayatına merhaba diyen B&WO aynı zamanda Bursa’nın tek kadın dergisi olma özelliğini taşıyor. Stil, moda, yaşam konularında dünya trendlerini Bursalı kadınlar için yorumlayarak, beslenme, spor, sağlık, cinsellik, ilişkiler, moda, bakım, güzellik, dekorasyon, kariyer gibi konularda okuyucusuna yeni pencereler açacak ve yeni motivasyonlar yaratacak yepyeni bir dergi
B & WO...

Kendi ile birlikte yaşadığı yeri şekillendirebilen güçlü kadının rehberi olacak yayın aynı zamanda okuyucusu ile arasında çok özel bir dil yaratarak farklılığını ortaya koyacak...

4 yıldır yayın hayatına kesintisiz devam eden art'ı MEKAN dekorasyon ve mimarlık dergisi yaratıcılarının hazırladığı bir dergi olan B & WO ne istediğini bilen, hayatını kendi yönlendiren, güçlü kadının dergisi olarak yayın hayatına başlıyor.

Bursa şehrinden ve bu şehre ait dilden hareketle Türkiye ve dünya haberleri ile yayınlarında özel ve özgün olmayı başarmış ekip, yaşadığı şehirde önemli bir eksiği kapatmak için B & WO dergisi ile yola devam ediyor.

İlk tanıtım sayısı 3000 adet basılan dergimiz Yaysat aracılığı ile Bursa'nın Batı Bölgesinde yer alan (Setbaşı, Heykel, Altıparmak, Çekirge, Kükürtlü, Beşevler, İhsaniye, Ataevler, Bademli, Mudanya, Gemlik, İnegöl ) A ve A+, B ve B+ müşteri kitlesine gazete bayileri aracılığı ile ulaştırılmakta, ayrıca Barkod sistemi ile Bursa'nın Özhan, Akuğur, Şaypa gibi süper marketlerinde yerini almaktadır.

Bunun yanı sıra dergimiz 1000 adedini tanıtım amacıyla özel bir dağıtım şirketi ile, hedef kitlesinin bulunduğu dekorasyon mağazaları, kuaförler, doktor ofisleri, hastaneler, barlar, cafeler, spor merkezleri, moda evleri, oteller, alışveriş merkezleri (Zafer Plaza, As Merkez,Pembe Çarşı, Korupark mağazalarına), tekstil ve giyim ile ilgili fabrikalar ve Bursa’nın iş dünyasından önemli isimlerine ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Haziran 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

B & WO Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017