Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

Hoş geldin yeni bir yıl, hoş geldin 2017!

Yeni bir yıl, yeni umutlar, yeni dilekler ve yeni kararlar demektir. Çok sayıda olayı atlatmış olduğumuz 2016 yılından sonra ilaç gibi gelecek olan yıldır yeni yıl. Hepimiz umutlarımızla, hayallerimizle karşılarız yeni yılı. Cat&Dog ailesi olarak her bir okuyucumuzun yeni yıl beklentilerinin gerçekleşmesini ve en güzel yılları olmasını diliyoruz. Yeni bir yıl herkese kutlu olsun! Yeni yıldan bahsetmişken kedi ve köpeklerinizin de en güzel yılını yaşatmaya ne dersiniz? Bunu gerçekleştirmek için püf noktaları sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca yeni yıl sayfamızda okuyucularımızın yeni yıl dileklerini de bulabilirsiniz. Bu sayımızda kapak konumuz ise Merve Sevi ve tatlı mı tatlı köpeği Charles hakkında her şey. Merve Sevi ile M.O.C. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz röportajı okuyup Charles’ı tanıyabilir, Merve Sevi’nin yeni oyunu ve hedefleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunların dışında patili dostlarımızın sağlıklarını da unutmadık ve kış aylarında sık rastlanan pati yararlanmalarına, yavru köpek ve anne kedinin beslenmesine değindik. Tabi ki bu kadarla kalmadık ve daha birçok konu hakkında bilgiyi de sizlerle paylaştık. Biz yeni sayımızı çok sevdik. Umarız sizler de keyif alarak okursunuz.

İyi seneler!

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gökçem Türkan

  • Arşiv Sayısı : 43
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017