Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

YAZ SICAKLARINDA KEDİNİZE DİKKAT EDİN

Yine dopdolu bir Ağustos sayısıyla sizlerleyiz. Malum havalar çok sıcak, kediler köpeklere göre yaz sıcaklarıyla daha iyi baş edebilse bile yine de birkaç önemli noktaya dikkat çekmek istedik. Tavuk eti içerikli mamalar gerçekten gıda alerjisinin başrolünde mi? Bazı yanlış bilinenleri sağlık bölümümüzde okumanızı öneririz.

Pire ve kene mevsiminin sadece ilkbahar aylarında olduğunu düşünenler büyük yanılgı içindeler, bizden söylemesi. Özellikle Temmuz -Ağustos aylarına dikkat diyoruz. Pet sahiplerinin çoğu zaman sorduğu sorudur, ne yapıyor veteriner hekim? Evet bir veteriner hekim ne yapıyor, görevi nedir? Sadece tedavi mi?

Veteriner hekim meslektaşlarımızın cevabı tabii ki de “Hayır” olacak, tabi bunu pet sahiplerine de anlatmak lazım. Köpek dostu şehirlerimizde bu sayı Tel-Aviv’i tanıttık. Bu tarihi şehrin köpeklerle nasıl anıldığını, insanların köpeklere nasıl saygı duyduğunu hayretler içinde okuyacağınıza eminiz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi büyük bir yanlıştan döndü. Daha önce alınan şehir hatları vapurlarında petler için kafes uygulaması kaldırıldı. Kararın kaldırılmasında hayvansever dernekleri, sanatçılar, sosyal medya önemli bir rol oynadı.

Minik dostlarımızla tatile Ağustos ayında çıkacaksanız birkaç önemli uyarımız olacak, pasaport, karne uçuş süresi, arabayla yolculuk gibi konuları detaylarıyla anlattık. Sıcaklardan hasta olmayacağınız, patili dostlarımızın suyunu ihmal etmeyeceğiniz bir Ağustos ayı olması dileğiyle.

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gizem Kutun

  • Arşiv Sayısı : 50
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017