Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cat&Dog - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Cat&Dog

Cat&Dog Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cat&Dog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cat&Dog Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cat&Dog

Doğa Yaşam Dergisi

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü

Zaman ne kadar hızlı geçiyor. Yazın gelişine, güneşin içimizi ısıtmasına sevinirken, şimdi soğuk ve yağmurlarla baş başayız. Ekim, sonbaharın gelişini, yazın bitişini ve soğukluğunu yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Havalar böyle olunca, sokak hayvanlarının ihtiyaçları, sıcak yuva arayışları artıyor. Sokak canlarını unutmayalım, onlara sığınak olalım. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü. Ekim ayının güzel günlerinden biri olan bu günü, her gün gibi yaşatalım, canlara yardımcı olalım. Dünya Hayvanları Günü’nün kutlandığı bu ayda, engelli hayvanlara yer verdik. Ne yazık ki üzerinde durulmayan, engelli olduğu için bakılmaya korkulan minik dostlarımızla yaşamayı, bu yaşamın farklılıklarını konuştuk Çağru Sert ve arkadaşları ile. Bunun dışında dünyaca ünlü Türk kedi Pishi’yi ağırlayıp, ülkelerin kedilere seslenişlerine, Amerikan centilmeni olan Boston Terrier’e ve bunu gibi birçok özel konuya değindik. Anlayacağınız her ay özenle hazırladığımız sayılarımıza bir yenisini daha ekledik.

Sevgi ve sağlıkla kalın!

Veteriner Hekim Gökçem Türkan

  • Arşiv Sayısı : 40
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cat&Dog Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016