Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ceo Life - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Ceo Life

Ceo Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ceo Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ceo Life Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Ceo Life

İş Dünyası Dergisi

İnsan isterse her şey olur!

Olur mu hiç demeyin… İnsan isterse her şey olur. Kendime vakit ayıramıyorum diyenlerden misiniz? Bu yoğunlukta bir de sporla uğraşamayacağım diye mi düşünüyorsunuz? Yoksa ev-iş-aile arasında çok yoğun bir temponuz olduğu için size keyif veren küçük kaçamaklar yapamıyor musunuz?

CEOLife olarak işlediğimiz her konuda, yaptığımız her söyleşide aslında tüm bunları mümkün kılan kişileri sayfalarımıza taşıyoruz. Bu sayımızda da yine size bu kısır döngüyü kırmanız için yardımcı olması adına pek çok konu ele aldık. Kimisini bizzat CEO’ların ağzından okuyacağınız küçük keyifleri sizlerle paylaştık.

Örneğin Saudi Telecom Kıdemli Başkan Yardımcısı Cenk Serdar ilerleyen sayfalarda Alp Dağları’ndaki Viva Mayr’de geçirdiği zamanı kendi ağzından anlattı. Kendi deyimiyle 10 yaş gençleşmenin sırlarını paylaştı.

OMV Petrol Ofisi gibi bugün Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisinin başında yer alan Gülsüm Azeri bize evinin kapılarını açtı. Spor yaptığı salonda birlikte ter atmamıza izin verdi. Haftada 2-3 kez jimnastik yapan, musikiden Amerikan folka geniş bir yelpazede şarkı söyleyen, piyano çalan, el işlerine ve eski ev eşyalarına ilgi duyan Azeri, aslında “Yoğun tempoda kendime vakit ayıramıyorum” diyenler için müthiş bir örnek.

İlerleyen sayfalarımızda CEO’ların yaz hazırlıklarını da sizler için derledik. Ortaya detokstan spora güneşli günlere güzel bir başlangıç yapmak adına liderlerden farklı öneriler çıktı.

İyi okumalar diliyorum…

ŞEYMA ÖNCEL BAYIKSEL

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Ceo Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017