Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Çevre İnşaat - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Çevre İnşaat

Çevre İnşaat Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Çevre İnşaat adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Çevre İnşaat Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Çevre İnşaat

Yapı İnşaat Kataloğu

1987 yılında Bursa'da kurulan Çevre İnşaat Tic. Ve San. Ltd. Şti. Beton Prefabrikasyon alanında ve klasik inşaat yapımında uzmanlaşmış lider kuruluşlardan biridir. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca metrekarelik bir referansa ulaşan Çevre İnşaat Prefabrik, Türk Standartları Enstitüsü'nce verilen ISO 9000 Kalite Denetim ve Güvence Belgesi'ne sahip olup, kaliteyi kontrol etmek yerine kaliteyi üretmeyi ilke ve amaç edinmiştir.

Çevre İnşaat Prefabrik, betonarme prefabrik eleman üretimini Akçalar Sanayi Bölgesi/BURSA'da bulunan tesisinde gerçekleştirmektedir. 1998 yılından bu yana betonarme prefabrik eleman üretimi aralıksız olarak sürmektedir. 35000m2 arazi üzerinde 9500m2 kapalı alan 7500m2 stok alanı bulunan tesiste her türlü beton, agrega deneylerinin yapıldığı bir laboratuarı, elemanların üretiminde kullanılan beton karışımların hazırlandığı 70 m3/saat kapasiteli beton santrali bulunmaktadır. Tesisimizde kolon, kiriş, makas cephe elemanları, çatı feneri, aşık, oluk, bordür, çit direği, yağmur oluğu, istinat duvarları, kablo kanalları betonarme kazık gibi prefabrike betonarme bina bileşenlerinin yanı sıra öngermeli boşluklu döşeme elemanları ve de ön germeli köprü kirişleri üretilmektedir.

Prefabrik yapıların başta yapım hızı ve kolay bakımı olmak üzere, mimari tasarımda esneklik, geniş açıklıklara uygunluk, ölçülerde hassaslık ve depreme maksimum dayanıklık, yangın ve korozyona karşı direnç ve uzun ömür gibi sayısız avantajları vardır. Firmamızda kurulmuş olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gereği ürün kalitesini etkileyebilecek tüm hammadde, yarı mamul ve ürünlerin teknik kadrolarımız tarafından testleri gerçekleştirilmekte, izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Çevre Prefabrik her türlü sanayi yapılarının inşa edilmesinde proje yapımından başlayan ve anahtar teslimine kadar geçen süreçte daima müşterilerine en iyisini sunma azminde olmuştur. Firmamız TÜRKİYE PREFABRİK BİRLİĞİ'ne de üyedir ve üretim montaj, aşamalarının tümünde Birliğe bağlı denetmenler tarafından denetlenmektedir.

Sanayi Yapıları, Fabrika Binaları, Yönetim Binaları, İş Merkezleri, Mağazalar, Showroom yapıları, Eğitim Tesisleri, Otel İnşaatları ve özel taahhüt hizmetleri alanında faaliyet yürüten Çevre İnşaat Prefabrik, 20 yıllık tarihi boyunca bir çok önemli tesisin hayata geçmesine vesile olmuştur.

Çevre İnşaat olarak önce GÜVEN ve KALİTE diyoruz, çünkü yaşadığımız çağda ticari ahlak değerlerinin korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu inanç, karşılıklı mutabakat ve ticareti aşan güven duygusuyla geleceğin inşa edilmesine katkılarımız devam edecek.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Çevre İnşaat 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Çevre İnşaat Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017