Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ChemOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > ChemOrbis

ChemOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ChemOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ChemOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

ChemOrbis

İş Dünyası Dergisi

2001’den beri plastik sektörünün global iş ağı olan ChemOrbis, dünyanın önde gelen plastik e-ticaret platformu ve piyasa bilgisi sağlayıcılarındandır.

İstanbul, Şanghay, Kuala Lumpur, Milano, Kahire, Moskova ve Miami ofisleri sayesinde ChemOrbis, Uzak Doğu ve Güney Doğu Asya, İtalya, Türkiye, Ortadoğu, Kuzey ve Batı Afrika pazarlarını günlük olarak takip etmekte, güncel ve tutarlı piyasa raporları, kapsamlı haftalık analizler, fiyat indeksleri ve güncel sektörel haberler sunmaktadır. ChemOrbis Piyasa Bilgisi ve Analiz Araçları, piyasa oyuncularının doğru ticaret stratejleri belirlemelerine ve müzakere güçlerini arttırmalarına yardımcı olarak daha karlı ticaret yapabilmelerini sağlamaktadır.

61.500’den fazla doğrulanmış ve güvenilir üye firma, satın alma ve satış kararlarını gerçekleştirirken ChemOrbis Ticaret Platformları’nı kullarak en doğru zamanda potansiyel iş ortaklarına hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmaktadır. ChemOrbis üyeleri kimya-plastik endüstrisinde aktif ve global olarak iş yapmaya hazır oyunculardan oluşmaktadır.

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmaları ve sektör profesyonellerini bir araya getirmek için düzenlediği uluslararası etkinlikler ile ChemOrbis, üyelerinin birbirleri ile tanışmalarını, yeni iş bağlantıları kurmalarını ve global pazarlar hakkında detaylı bilgi edinmelerini de sağlamaktadır. ChemOrbis’in 2012 yılı ile itibarı ile başlattığı bir diğer hizmeti ise Plastik Sektörüne yönelik Almanak yayınıdır.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Almanak 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Yıllık

ChemOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017