Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
China Today - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > China Today

China Today Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj China Today adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

China Today Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

China Today

İş Dünyası Dergisi

Tam 30 sayıdır sizinleyiz!

CHINA International PublishingGroup (CIPG) bünyesindekiChina Today dergisinin Türkçe versiyonuChina Today Türkiye, ülkemizde 2012’den beri TurkuvazDergiGrubu tarafından yayımlanıyor.Aradan geçen beş yıllık sürede, elinizde tuttuğunuz son dergimiz dahil siz değerli okurlarımızla tam 30 sayıda buluştuk.

İlk sayımızda söz verdiğimiz gibi, sizlere gerçekÇin’i veÇin’in gerçeklerini tümboyutlarıyla anlattık, anlatmaya da devamedeceğiz. Yayın hayatına “Gerçeği olgularda arama” ilkesiyle başlamış bir derginin Türkçe versiyonu olarak her sayımızda bu ilkeye bağlı kaldık. 30 sayıya neler sığmadı ki? Fırsatlar ülkesi Çin’in her ölçekte girişimciye sunduğu pastadan nasıl pay alınması gerektiğindenÇin’i daha iyi anlamanıza yardımcı olacak püf noktalarına kadar geniş yelpazede bilgilere yer verdik.

İlk sayımızda fırsatlar ülkesi Çin’in her ölçekte girişimciye sunduğu fırsatları tüm boyutlarıyla anlattık. İlerleyen sayılarımızda uzmanlarla konuşarak Çin’i daha iyi anlamanıza yardımcı olacak hap bilgileri Püf Noktaları adıyla sayfalarımıza taşıdık.

Dünyanın yeni devi, 5 bin yıllık kültüre sahip Çin’in kültür, sanat ve teknoloji alanındaki gelişmelerini anlatmamak büyük bir eksiklik olurdu.Bunu bildiğimizden ilk günden beri her sayımızda kültür, sanat ve teknoloji alanındaki gelişmeleri sayfalarımıza taşıdık. Çin’de sergilenen uluslararasımüzikallerdenÇinli sanatçıların uluslararası başarılarına, gelenekselÇin çalgılarındanÇin’e yerleşen dünya çapında sanatçıların etkinliklerine kadar geniş yelpazede haberler yaptık.

İlk sayımızdan beri iki ülke arasındaki dostluk ve işbirliğini pekiştirme hedefimize bağlı kalarak bu konuda sayısız habere imza attık. Bunu bazen Türkiye-Çin Yılı münasebetiyle bazen de Türkiye veya Çin’de gerçekleştirilen etkinliklere yer vererek yaptık.

China Today Türkiye olarak, aradan geçen yıllar içinde birçok ilke de imza attık. Örneğin, Çin’le iş yapmak isteyen girişimcilere yol gösterip rehberlik edecek danışmanlar konusunu kapak haberinde işledik. Türk basınında ilk kez bir Şanghay eki hazırlayıp, bunu dergimizin yanı sıra, Para ve Forbes dergileriyle dağıttık.

2013 yılında Çin’in yeni lideri olarak seçilen Şi Jinping’i yakından tanıttık. Şi’nin altını çizip önemverdiği reformları haberleştirdik. Bunların yanı sıra,ÇinCumhurbaşkanı Şi’nin konuşma ve demeçlerinden derlenen “Çin’inYönetimi” kitabını sizlere tanıttık.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir. Yeni sayımızda buluşmak üzere…

Kerem Köfteoğlu

  • Arşiv Sayısı : 16
  • Son Sayı : Ağustos-Eylül 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

China Today Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017