Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Chip - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Chip

Chip Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Chip adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Chip Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Chip

Teknoloji Bilişim Dergisi

Sevgili CHIP okurları,

Bu yılın ilk sayısında içerik olarak CHIP’i baştan aşağı yenileyerek karşınıza çıkmıştık. Sizlerden çok olumlu tepkiler de aldık. Dolayısıyla bu ay ki giriş yazıma yeni CHIP’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederek başlamak istedim. 2017’nin ikinci çeyreğinde yine yepyeni bir sayı ile daha karşınızdayız.

Geçen süre zarfında göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeninin bize dönüşü muhteşem iki ödül ile oldu. İlk olarak Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübünün yıl başında düzenlediği ödül töreninde CHIP, üniversite öğrencileri ve teknoloji severlerin oyalarıyla en iyi bilgisayar dergisi seçildikten sonra geçtiğimiz Mart ayının ortalarında yine bir başka değerli üniversitemiz Yıldız Üniversitesi Teknokent de CHIP’i Türkiye’nin Teknoloji Dergileri Yıldızı seçerek ikinci kere onurlandırdı. Yılın henüz ikinci yarısına gelmeden çift ödüllü dergi olmak bizleri çok mutlu etti. Bunun bilinciyle size layık olmak için yine dopdolu bir dergi ile karşınızdayız. Bu ay yine internet dâhil hiçbir yerde bulamayacağınız bilişim gündemini çok iyi takip eden zamansız teknoloji makalelerine ek olarak ilginizi çekeceğine inandığımız 4 muhteşem test ile karşınızdayız.

Günümüzde, çevremizde büyük firmalar ve bankalar bile güvenlik problemleriyle boğuşurken bireysel olarak güvenliğin önemi daha çok ortaya çıkmaya başladı. Dolayısıyla siz okurlarımızın kendini güvende hissedebilmesi için bu Av-Test ile işbirliği yaparak daha önce görülmemiş kapsamda bir güvenlik yazılımları testi gerçekleştirdik. Piyasada bulunan ücretli ücretsiz 20’den fazla güvenlik yazılımını karşılaştıran testimize bakmadan seçim yapmamanızı tavsiye ederiz. Güvenlik konusunda ek makalelerimiz de internette daha huzurlu sörf yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca en iyi kalitede müzik dinleyebileceğiniz kablolu ve kablosuz kulaklık testi ile tek disk üzerinde 10 TB’a varan depolama kapasitesi sunan disklerin karşılaştırmalı testinin de ilginizi çekeceğine eminiz.

Teknoloji dünyasındaki anlık değişimler için CHIP Online (www. chip.com.tr) , Facebook (www.facebook.com/chiponlineturkiye) ve Twitter (www.twitter.com/chiponline) ile kutu açılışlarından video incelemelere, canlı yayınlardan farklı video formatlarına tüm vlog’larımız için ise mutlaka Youtube (www.youtube.com/user/ChipOnlineTR) kanalımıza abone olmayı da unutmayın. Şimdi teknoloji genel kültürünüzü her zaman güncel tutacak CHIP dergisi ile sizleri baş başa bırakıyorum. Görüşmek üzere.

MAHMUT KARSLIOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Nisan-Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Chip Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017