Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Chip - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Chip

Chip Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Chip adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Chip Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Chip

Teknoloji Bilişim Dergisi

Yeni CHIP

Geleneksel basılı dergicilik tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kan kaybetmeye devam ediyor. Okurlar bilginin ve haberin kendilerine çok daha hızlı ulaştığı internet sitelerini ayda bir yayınlanan dergilere tercih ediyorlar. Dijital içeriklerin ücretsiz olması da ücretli basılı yayınlar karşısında çok büyük bir avantaj. Basılı yayıncılığın sürekli artan maliyetlerine karşın gelirlerinin sürekli azalması bu işi uzun vadede karlı bir şekilde devam ettirmeyi imkansız kılıyor. Biz de teknoloji yayıncılığı yapan bir dergi olarak bu olumsuz şartlardan en ağır şekilde etkileniyoruz. Bu yüzden iki aylık (Kasım – Aralık 2016) bu sayıdan sonra Ocak 2017’den itibaren dergimiz üç ayda bir yayınlanacak. Yine Doğan Burda Dergi çatısı altında yayınlanan PCnet dergisinin de maalesef bu ay son sayısı yayınlanacak.

Güncel haberler ve incelemeler için internet sitemiz olan CHIP Online’ı takip edebilirsiniz. Sitede verilen içerikten farklı olarak üç ayda bir yayınlanacak “Yeni CHIP”te ise her zaman işinize yarayacak pratik yazılar, çözümler, rehberler, ipuçları, karşılaştırmalı testler, uzman yorumları ve teknolojinin geleceğiyle ilgili vizyon yazıları bulabileceksiniz.

20 yılı aşkın bir süredir CHIP’te ara vermeden çalıştım ve Ağustos 1997’den bu yana da bu köşeden sizlere sesleniyorum. Bu sayfa benim için Seyir Defteri’nin son sayfası demek olabilir. Her ne olursa olsun, bana düşen görevi yapmış olmanın huzuruyla, 20 yıl boyunca birlikte çalışma şansına sahip olduğum ve dergide emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve okurlarımıza teşekkür ediyorum.

Ufuk Yamankılıçoğlu

  • Arşiv Sayısı : 59
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Chip Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016