Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Chip - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Chip

Chip Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Chip adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Chip Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Chip

Teknoloji Bilişim Dergisi

Sevgili CHIP okurları,

En sonunda geç gelen yaz dönemine girmiş bulunuyoruz. Tatil planlarınızı yavaş yavaş hayata geçirmeye başladığınıza eminim. Dolayısıyla bu yılın 3. sayısı olan yaz sayımızı, bu sıcak havalarda bir yandan dinlenirken, sıkılmadan ve eğlenerek okumanız için yine en ilgi çekici konularla doldurduk. Bunlar içinde aynı zamanda kapak konumuz da olan “Geleceğin Dünyası“ dosyasını özellikle okumanızı tavsiye ederim. Ulaşımın geleceğinden robot doktorlara, akıllı araç teknolojilerinden geleceğin bilişim güvenliğinin sırlarına, robotlar yüzünden karşılaşacağımız hukuki sorunlardan ekonomiyi olacak etkilerine kadar geleceğe dair ufkunuzu açacak tüm konuları bir araya toplamaya çalıştık.

Her geçen gün popülaritesi daha fazla artan ve güncel olarak konuşulan teknolojilere dair merak ettiğiniz konularla ilgili aklınızdaki soruları gidermek için bu ay dergimize dahil ettiğimiz konulara ek olarak bilgisayar teknolojisi tutkunları için de 5 Ghz’e overclock, Kaby Lake
platformunda PC toplama rehberi ve evdeki kablolu ağınızı 2Gbite çıkarabileceğiniz üst düzey teknik makaleleri de elbette unutmadık. Ayrıca sizi siber suçlular ve casuslardan koruyacak ipuçları, bilgilerinizi kaybetmemeniz için ideal yedekleme rehberi ve işletim sisteminizden daha fazla verim alabilmeniz için yeni Windows geliştirici güncellemesini incelediğimiz makaleyi de unutmamak gerekiyor. Unutmayın CHIP’teki makaleleri internet dahil başka bir yerde bulmanız pek mümkün değil.

Teknoloji dünyasındaki anlık değişimler için ise CHIP Online (www.chip.com.tr) , Facebook (www.facebook.com/chiponlineturkiye) ve Twitter (www.twitter.com/chiponline) ile kutu açılışlarından video incelemelere, canlı yayınlardan farklı video formatlarına tüm vlog’larımız için de mutlaka Youtube (www.youtube.com/user/ ChipOnlineTR) kanalımıza abone olmayı unutmayın. Şimdi teknoloji genel kültürünüzü her zaman güncel tutacak CHIP dergisi ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Görüşmek üzere.

MAHMUT KARSLIOĞLU

  • Arşiv Sayısı : 62
  • Son Sayı : Temmuz- Eylül 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Chip Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017