Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan Bride - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan Bride

Cosmopolitan Bride Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan Bride adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Bride Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan Bride

Kadın Moda Dergisi

Düğüne hazır mısınız?

Evlenecek olan arkadaşlarımız bu dergiyi hazırladığımız için her zaman bize işinde iyi isimleri, adresleri danışırlar. Biz de dergiden tek tek örneklerle yol göstermeye çalışırız. İşte bu yoğun ihtiyaçtan yola çıkarak derginin tamamını size yani gelin adaylarına tam bir rehber olacak nitelikte tasarladık. Yalnız bu sayıda diğerlerinden farklı olarak Ankara, İstanbul ve İzmir’den en çok tercih edilen adreslerin peşine düştük. Arkadaşımız Zeynep Sipahi, uzun araştırmalar, soruşturmalar sonucunda İstanbul, Ankara ve İzmir’den organizasyon, kuaför, makyaj, çiçek, pasta, mekan ve fotoğraf kategorilerinde iletişim adresleriyle bir liste hazırladı. Bu arşivlik çalışma, eminiz, işinizi çok kolaylaştıracak. (syf. 235)

Zarafet farkı
Düğünde zarafet ise diğer iddialı konularımızdan; İletişim ve Zarafet Uzmanı Gökhan Dumanlı, Damla Durak’a verdiği röportajı sırasında öyle önemli tüyolar veriyor ki etkilenmemek imkansız. Kabarık gelinlikler ve uzun duvaklarla nasıl yürüyeceğiz, dans sırasında nelere dikkat edeceğiz, salona giriş nasıl olmalı; detaylar syf. 118’de. Zarafete oldukça ihtiyacımız olan şu günlerde bu röportaja göz atıp düğün gecenizde güzelliğinizin yanı sıra zarif tavırlarınızla da göz doldurabilirsiniz.

Kuşkusuz bir gelinin güzelliğini tamamlayan unsurlar arasında ilk sıralarda mücevherler geliyor. Peki, seçim yaparken nelere dikkat etmeli? Bir tektaşın iyi olup olmadığı nasıl anlaşılır? Cevapları syf. 106’da.

Zevkli ev hazırlığı
Düğününüz tamam; peki, beraber yaşayacağınız evinizi hazırladınız mı? Zevklerinize göre döşediğiniz yeni yuvanıza önceki hayatınızdan neleri getirmeli, nelerden vazgeçmelisiniz? Bu basit gibi görünen ama önemli sorunun peşine düştük. Gülderen Tumba, çiftlere evlerini dekore ederken dikkat ettikleri noktaları, ortak kararlarını nasıl aldıklarını ve hatta bütçelerini nasıl oluşturup paylaştıklarını sordu. Anlatılanlar, mutlaka size de ilham verecek. (syf. 130)

Umarız hem düğüne hazırlık hem de yeni yuvanızı oluşturma süreci tahmin ettiğinizden bile güzel geçer. Sizden tek isteğimiz panik olmamanız çünkü biz sizin işinizi kolaylaştıracak her detayı düşündük. Şimdi arkanıza yaslanın, derin bir nefes alıp sayfaları çevirmeye başlayın. Hayatınızın bu en eğlenceli dönemlerinden birinin keyfini çıkarın!

Özge Zeki

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Yaz 2015-2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Cosmopolitan Bride Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017