Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan Bride - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan Bride

Cosmopolitan Bride Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan Bride adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Bride Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan Bride

Kadın Moda Dergisi

Festival düğünler

Düğünlerin konseptlerinde yenilikler bitmiyor. Klasik seremonilerin yerini artık gelin ve damadın stillerini yansıtan temalar, partiler, deyim yerindeyse festival havasında kutlamalar aldı. Çok geniş çaplı araştırmalar sonucunda seçtiğimiz düğün hikayeleri çiftlerin hazırlık sürecinden, ilham kaynaklarına, düğünün ayrıntılarından balayı seçimlerine kadar her konuda size fikir verecek. 2017 düğün trendlerini işin uzmanlarına soralım dedik; çiçekten pastaya, gelinlikten, damatlığa her detay yazımızda. (syf. 111)

Evliliğe karar verdiniz peki; bundan sonraki süreci en sağlıklı şekilde nasıl idare edeceksiniz? Çıkan minik anlaşmazlıkları nasıl çözeceksiniz? Kişisel dönüşüm uzmanı İrem Tunçman Şıkman, evlilik öncesi iletişim hakkında bilmeniz gereken önemli noktaları yazdı. (syf. 146)

Ve tabii gelinlik konusu… Her kızın küçüklükten itibaren hayallerini süsleyen gelinlik için onlarca önerimiz var. Moda editörü Zeynep Soylu, dünya podyumlarını inceledi. Geleneksel modellerin yanı sıra cepli gelinlikler, omuzlarda vatka görünümlü boncuk işlemeli vintage tasarımlar, bol kesim pantolon formunda dantellerden oluşan tulum gelinlikler alternatif ler arasında. Kısaca artık sıradan olmak çok zor. Bu çarpıcı tasarımları 160. sayfadan itibaren inceleyebilirsiniz.

Ve “en güzel gelini tarif edin” dedik erkek moda profesyonellerine. Onların gözünden ideal saç, makyaj ve gelinliğin peşine düştük. Onların görüşleri size yön verecek. (syf. 106.) Ancak unutmayın, bugün sizin gününüz; içinizden gelen her şeyi yapmakta serbestsiniz. Keyfini çıkarın!

Özge Zeki

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Yaz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Cosmopolitan Bride Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017