Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

YOKSA BENDE BÜYÜ MÜ VAR?

Hiç yoksa, hayatı kendine zindan edersin, çok varsa çevreni de ziyan edersin; özgüvenden söz ediyorum. Bünyemizdeki varlığı dengede olmalı yoksa özgüvenimiz bizi rezil de eder, vezir de.

Shakira, röportajımızda itiraf ediyor ve “20 yıl önce özgüvensizdim” diyor. İnanabiliyor musunuz? (s.16) Son albümü 30 dakikada satış rekoru kıran, işine, eşine, çocuklarına aşık muazzam bir kadından ve başarıdan söz ediyoruz bugün! O halde silkelenip; 7 kolay adımda özgüvenimizi geri kazanıyoruz (s.102) çünkü Shakira örneğinde olduğu gibi yarının ne getireceği belli değil güzel okurlarımız! Boşuna kendinizi hafife almayın, varsa meziyetleriniz onları gizlemeyin; konuşturun. Çalışkan ve saygılı kalma çizginizden de şaşmayın! Bunlar başarıya götüren anahtar kelimeler kanımca.

Gelelim aşırı özgüvene… Ne yazık ki cahil cesaretli tavırlar sergiletiyor insana. Misal; bir mekanın sigara içilmez alanında tüm sözlü uyarılara rağmen “Ben içerim, kimseyi tınlamam, cezamı da öderim” diyen bir adamla karşılaştım geçenlerde. Kendinden o kadar emindi ki; işte kendini rezil ediyordu! Üzüldüm, acıdım.

Kadın-erkek fark etmez, yeryüzünde azınlıkta olmalarını umduğum özgüvenlilerdendi.

Sarsıcı başlıklarımız arasında Hollywood’da yükselen ‘Sonradan Bakirelik’ trendini anlatan yazımız var. (s.96) Kolay elde edilen her şey gizemini yitiriyor ve insanlık bundan sıkılıyor. Yüzyılımızın trendi haline gelmesine çok şaşırmadım. Darısı başımıza mı desem, bilemedim! Önce okuyun, sonra bakalım aynı şekilde düşünüyor muyuz, bana yazın.

“Bende büyü var kesin!” Hangimiz bu cümleyi kurmadık? Günah dedik, inanmam dedik, onu dedik bunu dedik, reytingi hiç düşmeyen konunun gerçek yaşam kesitleriyle, psikolojik boyutunun geniş kapsamlı araştırmasını yaptık. Heyecanla okuyacaksınız, biliyorum (s.112)

Çarpıcı konular, çarpıcı güzellikte tatil günleri ile şenlensin.

Eylül’de kavuşmak üzere,

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017