Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

Hayat Sana da Güzel!

Dünyada deprem etkisi yarattı. Üzerine o kadar çok yazıldı, çizildi, konuşuldu, flaş haberi, caps’i, komedisi, magazin programı yapıldı ki sorsam; evdeki kedim Angelina ve Brad’in ayrıldığını bilir.

Konuya farklı boyut katıp kuş kondurmayacağım sadece diyeceğim ki; kanıtlandığı üzere dört dörtlük hiçbir şey yok şu hayatta. Sadece dışı seni, içi beni yakar hayatlar var.

Aramızda halen “benim hayatım çok sönük ama onunki çok eğlenceli”; “benim sevgilim yok ama o yine evlendi”; “benim param yok ama o çok zengin”; “o dünyayı geziyor ama ben yerimde sayıyorum”; “onun gardırobu nelerle dolu ama benimki sefil” gibi yakınmalarla mağdur edebiyatı yapan varsa; onu dışlıyoruz arkadaşlar! Çok ciddiyim. Bu teoriye göre nedense hayat hep başkalarına güzel!

Sosyal medya sayesinde iki fotoğraf görüp başkalarının über mutlu ve kusursuz hayatlar yaşadığına kanaat getirip, onlara imrenerek kendi hayatını ezik sürdürmek ve bu sebeple acı çekmek ne kadar saçma.

Saçma demişken… Öyle bir gerçek yaşam hikayemiz var ki sayfa 172’de; konusu narsisizm, kahramanı kendine aşık bir erkek. Etrafımızdalar maalesef. Kendinizi korumaya alın, sizi durduk yere yaralamalarına izin vermeyin.

Cosmopolitan Accessories&Style dergi eki elinizde. Unutmayın, bir aksesuarla değişmez dünya ama bambaşka olur stiliniz. Farklı mı olmak istiyorsunuz? O zaman sezonun çılgın hareketlerinden biri saçlardaki piercing’ler, dövmeler, teller. Deneyip, Instagram hesabımdan benimle paylaşır mısınız?

Haydi hanımlar, başkalarıyla değil kendimizle yarışalım, biraz da izin verelim renkler bize liderlik etsin (syf. 154)

Kasım’da aşk başkadır; hatırlatırım.

Hayat size güzel olsun.

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016