Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

Ayna Ayna Söyle Bana:Kusurum Ne?

Güzellikte altın oran kavramları resmen çöp! Gün olur devran döner derler, işte tam o günlerdeyiz. Gidin sayfa 166’ya, görün yeni nesil top modeller kimlermiş. Kiminin burnu kemerli, kiminin kulakları kepçe, kiminin alnı aşırı geniş, kimininse gözleri devasa. Fakat dünya podyumlarında paylaşılamayan onlar. Yani neymiş; hemen ayna karşısına geçip kusurlarımızı öpüp, sevip, değerlerini bilecekmişiz.

İnsanı genç ve neşeli tutan nedir biliyor musunuz? Devamlı kendini oyalayabilmek.

Haftaya, gelecek aya, seneye şu andakinden daha iyi bir eve, işe, gardıroba, arabaya, sosyal ortama, eşe, dosta, sevgiliye, bedene, cilde, sağlığa, huzura, hobiye, dünyaya kavuşacağına inanmak.

Peki insanı yorup, yaşlandıran nedir biliyor musunuz? Takıntılarımız. Hepimizin var ve taktıkça takıyor, sardıkça sarıyoruz. Lüzumsuz takıntılardan azat olmaya çağırıyoruz sayfa 188’de.

Kendini oyalamak demişken, yeni ilgi alanım yeni nesil popping’vari hip-hop dance. Fransız Laurent ve Larry kardeşlerin (Les Twins) Instagram’daki dans videolarını izlemeden uyumuyorum! Akıl almaz doğaçlama figürler sergileyen karizmatik ikizlerin hayranıyım. Dans videolarının izlerini takip ettiğimde amatör ve profesyonel yetenekli Türk hip-hop’çuların çokluğuyla karşılaşıyorum. Derken Cosmo ekibimize aynı zamanda hip-hop eğitmeni olan Gülay Tezcan katılıyor.

Bunların hepsi mesaj olmalı. O yüzden bu sayıda L.A. Style, Urban Dance koreografı Ömer Yeşilbaş var (syf. 138). O yüzden gelecek sayıda “dans” edeceğiz. Takipte kalın.

Tatlı sürprizlerin üst üste geleceği, hepsine şükrettiğimiz mutlu bir yıl olsun.

2017 hoş gelsin, huzur versin.

Öpücüklerimle,

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016