Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Cosmopolitan - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Cosmopolitan

Cosmopolitan Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Cosmopolitan adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Cosmopolitan Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Cosmopolitan

Kadın Moda Dergisi

YAŞ 25 YOLUN BAŞI

Huşu dolu özel bir an. Şimdi ne yazsam az gelecek ama başlıyorum... Cosmopolitan, bu sayısında Türkiye’deki 25. yaşını kutluyor. Dünyada, dile kolay 1886’dan beri varolan bir markadan söz ediyorum. Bugün 72 ülkede, 28 farklı dilde, 45 basılı edisyonuyla dünyayı ahtapot gibi sarmalamış durumda.

O mutluluk dergisi. O kadınların başucu rehberi. Tabii ki dünyayı kurtarmıyor ama beynin mutluluk ayarlarına hitap ediyor. Aslına bakarsanız okur yelpazesi geniş ve çeşitli olduğu için bu çok değerli bir misyon.

Bu güne kadar kadın/erkek sayısız güzel isimle harika çekimler yaptık. Özellikle kapaklarımızda klişelere değil, ilklere imza atmayı sevdik. Misal; Gülşen’i, Sıla’yı, Ayşe Hatun Önal’ı sever, dinlerdik ama hiçbirini moda kadın dergisinde kapakta görmemiştik. İlklerimiz bizi hiç yanıltmadı. Hem çok yakıştılar hem her biri kariyerinin doruklarında. Gelelim esas konuya; başımızın tacı erkeklere. Cosmopolitan DNA’sı gereği erkeklerle uğraşmayı pek sever. Türkiye’nin en’leri ve ilk’leri yine bu sayfalardan geçti. Çoğuna uğur getirdik. (Bu kendilerinin itirafıdır. Ne mutlu bize!)

Son 10 yılın en yetenekli, yakışıklı, karizmatik, kibar, cool’luğu snob’lukla karıştırmamış, egosuna yenilmemiş, sizin hayranı olmaktan vazgeçmediğiniz, bizim de kalbimizde taht kurmuş 35 özel erkekten geldi doğum günü kutlama mesajları. Fakat nasıl bir tatlılıkla geldiğini sayfa 208’e gidip göreceksiniz. Biz kadınlar gerçekten her şeyin en güzelini hak ediyoruz. Çok teşekkür ederiz beyler. İyi ki varsınız.

Hep derim ki; “Cosmo kadını ne istediğini bilir ve onu alır.” Tuttuğunuzu koparın hanımlar…

Nice sevgi, saygı, aşk dolu yıllara.

#mutluyillarcosmo

Özlem Kotan

  • Arşiv Sayısı : 28
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Cosmopolitan Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017