Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Çukurova Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Çukurova Life

Çukurova Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Çukurova Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Çukurova Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Çukurova Life

Şehir Yaşam Dergisi

Çukurova Life, Çukurova ( Osmaniye, Adana, Mersin, Hatay, G.Antep, K.Maraş) kent rehberi, güncel ve entelektüel yaşam kültürü dergisidir.

Çukurova Life; Bir Adım Medya Gurubu çatısı altında, genç bir ekip tarafından iki aylık periyodlarda yayınlanan bir dergidir.

Çukurova Life, Çukurova bölgesinde yaşayan orta - üst gelir ve kültür seviyesine hitap eden dergimizde, içerikler ile zenginleştirilen alışveriş yemek, sosyal faaliyetler yerel ekonomik gelişmeler cemiyet haberleri vb. konulara yer verilir. Herhangi bir fikir ideoloji veya siyasi görüşe yer verilmemektedir.

5000 adet basılan Çukurova Life dergisi yerel değerler ve kültürel öğelere sahip çıkması ve görsel kalitesi ile çok beğenilen bir imaj yakalamıştır. Dergimize hızla artan abonelik çalışması yapılmakta olup, tüm bölgelere ücretsiz dağıtılmaktadır. Merkezi gazeteciler ve alışveriş merkezlerindeki stantlarda da satışı yapılmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Mart-Nisan 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Çukurova Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017