Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Diabetic Living - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Diabetic Living

Diabetic Living Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Diabetic Living adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Diabetic Living Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Diabetic Living

Bilim Sağlık Dergisi

Tatilde diyabet

Uzun yaz dönemi boyunca sizlere rehber olmasını umduğumuz dopdolu bir sayıyla yine karşınızdayız. Sıcaklar ve başlayan tatil dönemleriyle birlikte değişmesi muhtemel beslenme ve uyku düzeni herkesten daha çok diyabetlileri etkiliyor ve uzmanlara göre şeker kontrolüne bağlı kalıcı sorunlar da en çok bu dönemde ortaya çıkıyor. Aslında sorunlar oluşmadan önce önlem almak ve bazı çok küçük ve basit kurallara dikkat ederek bu dönemi sağlıkla aşmak mümkün. Önerilerimizi dikkatle okuyun. Tatil öncesi, sırası ve sonrası için cilt bakımınızdan beslenmenize, yapmanız gereken egzersiz türlerinden mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken acil müdahale ekipmanlarına kadar pek çok konuda uzmanlardan görüşler aldık ve sizlere kısaca özetledik. Faydasını görmenizi umuyorum.

Bu sayıda yine hem kendiniz hem de sevdikleriniz için severek hazırlayacağınızı tahmin ettiğim pek çok tarifimiz var. Her zaman olduğu gibi yine hepsi tek tek tartıldı, ölçüldü ve kalori, karbonhidrat, besin değerleri hesaplandı. Bu titiz çalışma için Uzman Diyetisyen Gamze Gültekin’e teşekkür ediyorum.

Bu yaz yine harika yaz kampları var, sayfa 10’da detaylarını bulabilirsiniz. Uzmanlar bu kamplara katılmanın özellikle gençler ve çocuklar için faydalarını saymakla bitiremiyor. Hiç denemediyseniz bu kez düşünün derim.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi ihmal etmeyin. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Güzel ve sağlıklı günlerde buluşalım.

ÖZGÜR ALEV TEZCANLI

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : İlkbahar-Yaz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Diabetic Living Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017