Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Dijital Teknik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Dijital Teknik

Dijital Teknik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Dijital Teknik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Dijital Teknik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Dijital Teknik

Sektörel Dergisi

Kasım 2003 döneminde yayın hayatına başlayan Dijital Teknik dergisi, güzel sanatlar endüstrisindeki dijitali büyüteç altına almaktadır.

Aylık olarak yayınlanan dergimiz hazırlık, baskı, bitim ve işleme ile malzeme ve aplikasyon başlıkları altında konuyla ilgili tüm teknolojileri içeriğinde barındırır.

Bunlara ilave olarak sektörü sürekli gözlem altında tutan panorama bölümü, özel dosya çalışmaları, yeni ürünler, ayın ürünü gibi araştırma konuları ve sektör temsilcilerinin yer aldığı söyleşi bölümleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapıda.Uluslararası arenada dijital baskının başrol oyuncuları olarak yer alan FESPA, Reed Exhibition ve SGIA'ın Türkiye'deki partneri olarak dünyadaki sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eder ve sıcak gelişmeleri ciddi ve tarafsız yaklaşımı ile zamanında okuyucularına ulaştırır.

Dijital Teknik Türkiye'nin en eski ve büyük fuarı olan 'Sign İstanbul Fuarı'nın da yayın sponsorudur.

  • Arşiv Sayısı : 20
  • Son Sayı : Mart 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Dijital Teknik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017