Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elele - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elele

Elele Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elele adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elele Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elele

Kadın Moda Dergisi

GÜNEŞİN MUTLULUKLA İLGİSİ VAR!

Yağmurlu bir nisanın ardından güneşli günler bekliyoruz artık… Her anlamda hem de. Nisan ayını ülkenin yoğun gündeminden dolayı pek de bahar tadında geçiremedik doğrusu. Işıklı günler görmek istiyoruz. Güncellenme zamanı geldi. Yeniliklere karşı koyanlar gelişime de direniyordur bana göre. Ama son zamanlarda sanki ileriyi göstermiyor oklar. Dergilere uygulanacağı söylenen sansür bir tarafta, kendi kendimize koymaya başladığımız limitler diğer yanda biriktikçe nefes alma kapasitemiz düşüyor sanki. Yok hayır, böyle bir şey değil yapmak istediğimiz. Yenilenmek, yeni fikirlere alışmak bu olmamalı. Mesela televizyon ekranına kilitlenmek ve gerçek olanı yok saymak değil hayat. Bu nedenle belki de en klasik olan, en olmazsa olmaz, en anlattı mı tam anlatan tiyatroya olan aşkımızın depreşmesi. Dünya bir tiyatro sahnesi evet! Evet hepimiz oyuncularıyız. Evet en iyi rolü kapmak değil de, en büyük alkışı almak amacımız. Doğru insan olmak... Mayıs için ilk temennimiz bu. Kaldırın akıllı telefondan başınızı; çevrenize, doğaya ve insanların gözüne bakarak geçirin bu ayı. Gerçekleri görerek… Ve mutlaka sayfa 118’e geldiğinizde durun. Sezonunun en güzel dört oyunundan mutlu haberlerimiz var.

Kapağımızda gülümsemesi çok içten bir kadın var. Aslı Enver evin tatlı kızı olmanın çok ötesinde bana sorarsanız, sanki kalbinden kötülük geçmeyenlerden. Hatta kötülük yapsa biri anlamayacaklardan. Böyle insanların ışığının fark edilmesi umut veriyor bana. Kötüler kazanamaz ne de olsa masallarda öyle değil mi? Güzel bir kadının kendini daha da güzelleştiren hikayesi sayfa 42’de.

Mayıs anne demek en çok. Özlemi içimde kocaman annem… Anneler Günün kutlu olsun! Seviyorum seni! Çok özel oldu biliyorum ama her fırsatta söylemek gerek galiba bunu. Siz de yapın. Bulduğunuz her fırsatta… Annesi gökyüzünde olanlar yaranızı yine onlar sarıyor biliyorum, güçleri nerede olursa olsun korumaya yeter sizi çünkü annelerin.

Mayıs; güneşi, umudu, inanmayı, aşkı getirir umarım yanında.

Sevgiyle…

Gözde Kaynak

  • Arşiv Sayısı : 65
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elele Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017