Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elite Sağlık - Pharmetic - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Elite Sağlık - Pharmetic

Elite Sağlık - Pharmetic Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elite Sağlık - Pharmetic adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elite Sağlık - Pharmetic Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Elite Sağlık - Pharmetic

Bilim Sağlık Dergisi

Sevgili Pharmetic Ailem,

Çok değil beş yıl kadar önce Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği’nin temellerini atarken; parmakla sayılabilecek kadar az ama azimli, iddialı, umutlu ve bir o kadar da heyecanlıydık. Ortak hayalimiz eczacılık uygulamalarını geliştirme yolunda sürekli eğitim alan, dünyadaki gelişmeleri ve iyi örnekleri yakından takip eden, her türlü yeniliğe ve mesleki dayanışmaya açık, proaktif eczacıların oluşturduğu bir grup olmaktı.

Bu günlere gelirken önceliklerimizi; "Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yapmak. Kamuoyu oluşturmak, sektör ve ilgili dernekler arası koordinasyonu sağlamak. Sektörle ilgili mevzuat oluşumuna doğrudan katkıda bulunmak. Eczacılar arasında mesleki anlamda birlik ve dayanışma sağlayarak, eczacılık alanında yaşanan sorunların çözümü çalışmalarına katkı vermek. Dernek üyeleri arasında bilimsel işbirliği ve her türlü yardımlaşmayı sağlayarak, üyelerin ortak sosyal, kültürel ve mesleki faaliyetlerini organize etmek. Ayrıca bu dalda eğitimi destekleyerek, Türkiye’de eczacılık davranış ve etiğinin anlaşılmasına, gelişimine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak" olarak belirledik.

Beş yıl boyunca amaçlarımız ise her zaman; "Güler yüzlü eczacılar ve yardımcılarının hizmet verdiği; aydınlık, hastaya huzur veren eczaneler yaratmak. Avrupa standartlarını yakalamış; dermokozmetik, nutrikozmetik, ortopedi, anne-bebek bakımı gibi ilaç dışı kategorileri de bünyesinde bulunduran ve bunların eğitimini almış personel ile donatılmış eczanelerin sayısını artırmak. Üye eczaneleri derneğimizi görenlere anımsatacak şekilde standart tabela, önlük, poşet ve logolarla donatmak. Öncelikle her ilden bir üye, sonrasında her üyeden bir üye katılımıyla kaliteli ve sağlıklı büyümeyi devam ettirmek. Üyelerimiz arasından derneğimiz dışında kalan meslek kuruluşlarına katılım sağlanması için çalışmalar yapmak. Üyelerimizin karlılığını arttırmak için çalışmalar yapmak. Kalbi birlikte atan, birlikte sevinip birlikte üzülen, dostluk, kardeşlik ve arkadaşlığı üst düzeyde duyup yaşayabilecek bir meslektaş yumağı oluşturmak" oldu.

Yıllar önce bu günleri görerek, Türk eczacılığının kabuğunu kıracak bir değişimin şart olduğunu düşünen ve bu derneğin kurulmasına vesile olan tüm arkadaşlarımızı bir kez daha takdirle anarken, onlara ve bizleri yalnız bırakmayan siz değerli üyelerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

7 kurucu üye ile başlayan, bugün 200 üyeye ulaşan ve mesleğimizin geleceği adına çok önemli olduğunu düşündüğümüz derneğimizin; sağlıklı büyümeye devam etmesi adına yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, komisyon başkanlarımız ve üyelerimiz olarak özverili bir şekilde çalışmaya devam etmekteyiz.

Seçimli Genel Kurul'umuzda sizlerle paylaştığımız projelerimizden biri olan PGED Web-Sitesi'ni yeni yüzü ve içeriğiyle hizmetinize açıyoruz. Dernek ve üyelerimiz adına alacağımız kararlara desteklerinizi, projelere katılımlarınızı ve bunun yanında yapabileceğimiz hatalara karşı da hoşgörünüzü bekliyoruz.

Yeni projelerde buluşmak üzere hepinize şahsım ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım adına sağlık dolu, aydınlık bir dünya diliyorum.

Saygılarımla

Ecz. Neylan Zırhlıoğlu
PGED Başkanı


VİZYON

* İşimizin başında,
* İyi eczacılık uygulamalarını geliştirmek amacıyla sürekli eğitim alan,
* Dünyadaki gelişmeleri ve örnekleri takip eden,
* Yeniliklere açık,
* Mesleki dayanışmayı önemseyen,
* Düşünen, proaktif eczacılardan oluşan bir grup olmak.

MİSYON

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Mayıs 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Elite Sağlık - Pharmetic Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017