Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elle

Elle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elle

Kadın Moda Dergisi

TARAFINI SEÇ

Önümüzdeki sezon minimal mi yoksa maksimal mi giyineceğiz? Öncelikle kişisel tarzınızı masaya yatırmanız, vücut tipinizi doğru algılamanız ve giyinirken ne kadar cüretkar ve deneysel olabileceğinize karar vermeniz gerekecek. Moda öyle bir şey ki artık hiç kimse için, ''Sokağa böyle mi çıkmış?'' demek mümkün değil. Bu sebeple minimalse sonuna kadar, maksimalse dibine kadar şartları zorlayabileceğiniz dönemlere giriyoruz.

Biraz cesareti olanlar için güzel bir haberim var mesela. Son 10 yıldır 80'lere öykünen 2016-2017 sezonunda çıtayı iyice yükselttiler. Takımlarda çeşitlilik, renklerde çılgınlık, formlarda abartı, payetler, jakarlar, pullar, fiyonklar, brokarlar, danteller, lateksler, ne ararsanız sizin sahneniz, oyuncu da yazar da yönetmen de sizsiniz.

Sezonun hem maksimal hem de minimal tarzına uygun materyallerden biri olan kadife de altın çağını yaşıyor.

Her sezon birbirinden farklı koleksiyonlara imza atan tasarımcılar yaratıcılığın sınırlarını her daim zorlamak zorundalar. Bunun için de ilham perileriyle aralarının çok iyi olması gerekiyor.

Bu ay dergimizde, daha önce de değindiğimiz yüz yogası konusuna eğildik. yüz yogası tüm dünyada hızla yayılıyor. Çok basit birkaç hareketle tıpkı vücut kaslarımızı çalıştırır gibi yüzümüzdeki belli başlı kasları da çalıştırmamız, cildimizdeki yaşlanmayı, sarkmaları engellememiz mümkün.

Gelecek ay görüşmek üzere.

IŞIN GÖRMÜŞ

  • Arşiv Sayısı : 56
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016