Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Elle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Elle

Elle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Elle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Elle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Elle

Kadın Moda Dergisi

İçinden geldiği gibi yaşa

Küçük şeylerden mutlu olalım, arkadaşlarımıza sarılalım, kafamızı hiçbir şeye takmayalım, çünkü hayat istediği gibi gelip geçiyor. Umarım hiçbirimiz bir gün “keşke şunu da yapsaydım” demeyiz. O yüzden içinizden geldiği gibi yaşayın. Kimsenin ne dediğine de bakmayın. Ben böyle yapmaya çalışıyorum.

Gwyneth Paltrow da aynı yoldan geçiyor sanırım, çünkü bakın ne demiş: “44 yaşında olmaktan çok mutluyum. Daha rahat ve sakinim. Başka insanların benim veya hayatım hakkında ne söyledikleri umurumda değil.” Röportajında kendisiyle ilgili samimi itiraflarda da bulunmuş; okuyun, güzel bir yazı.

Ocak sayımızın en okunası diğer bir röportajı da Yves Saint Laurent’ın yol ve hayat arkadaşı Pierre Berge’le yapılanı. Ekimde piyasaya sunulan, tarihçi Catherine Örmen’in yazdığı “All About Yves” kitabı ve yakında açılacak iki müzeyle de ilgili açıklamalar yapan Berge, Yves Saint Laurent’la 50 yıl birlikte olmanın nasıl bir şey olduğunu ve bu dahi tasarımcının profesyonel hayatının perde arkasını anlatıyor. Bir zamanlar tasarımcılar nasıl çalışıyorlardı merak ediyorsanız kitabı edinin, enfes bir kaynakça.

Moda dünyası bir yerde tıkandı, düğümlendi, kimse yeni bir şeyler denemeye cesaret edemiyor tartışmaları süredursun, birkaç yaramaz cesur isim bildiğini okuyor, normları zorluyor, riskli stratejilerle moda dünyasında fırtınalar yaratıyor. Bu isimleri sizler için derledik ve beyinleri nasıl çalışıyor şöyle bir göz attık.

Her şey değişiyor, dünya düzeni de. Moda dünyası neden değişmesin, değil mi?

Görüşmek üzere,

IŞIN GÖRMÜŞ

  • Arşiv Sayısı : 59
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Elle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017