Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Emlak Rotası - Emlak Dergisi
Ana Sayfa > Emlak Rotası

Emlak Rotası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Emlak Rotası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Emlak Rotası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Emlak Rotası

Emlak Dergisi

Gayrimenkul dünyası dünyası yeni bir dergiye kavuştu. Blanche Medya tarafından yayımlanan "Emlak Rotası" genç beyinlerin dinamizmi ve tecrübeli kalemlerin bilgisiyle inşa ediliyor. Emlak Rotası dergisi, klasik emlak haberciliğinin sınırlarını aşan, gayrimenkul yatırımcısının ufkunu açacak, yepyeni bir perspektif ve yatırımcılara yön verecek, fikir aşılayacak konular sunuyor.

Gayrimenkulde yaşanan tüm gelişmeleri mercek altına alan, değişimleri analiz eden Emlak Rotası dergisi, keyifli söyleşiler, mobilya, dekorasyon ve tadilat çözümleriyle dolu bir içerikle okur karşısına çıkıyor.

Kapılarını gayrimenkulün tüm paydaşlarına da açmayı ilke edinen Emlak Rotası dergisi, müteahhitlik firmalarını, inşaat yan sanayini, mimarları, mortgage piyasasının aktörlerini, gayrimenkul alım-satım firmalarını da göz ardı etmiyor. Aksine onları gayrimenkul piyasasında hak ettikleri yere taşıyor. Üstelik, dergide İstanbul orijinli projelerin yanı sıra, Anadolu’daki müteahhitlerin başarı öykülerine de yer veriliyor.

Aylık olarak yayınlanan Emlak Rotası dergisi, dopdolu içeriğiyle ve benzersiz seçkin konularıyla yatırımlarınıza yön vermeniz için elinizden düşürmeyeceğiniz bir rehber olacak.

  • Arşiv Sayısı : 14
  • Son Sayı : Aralık 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Emlak Rotası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017