Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Eskişehir Oldcity - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Eskişehir Oldcity

Eskişehir Oldcity Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Eskişehir Oldcity adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Eskişehir Oldcity Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Eskişehir Oldcity

Şehir Yaşam Dergisi

OLDCİTY ile eğlenceli ve keyifli bir hayata merhaba!

Her ay bir Avrupa kenti olan Eskişehir'de binlerce kişiye ulaşan, dahası bölgesinde en çok satan magazin, aktüel, sanat, spor ve trend dergisi olan OLDCITY, 2009'dan itibaren Eskişehir’deki insanların hayatına "neşe ve eğlence" getiriyor.

Neşeli, güler yüzlü, samimi ve trendi!

İşte OLDCITY okurlarını tanımlayan ve başarı formülünü oluşturan dört önemli özellik...

Hayata her zaman pozitif bakan, ondan keyif almayı bilen, kendisiyle barışık, trendleri takip eden, Eskişehir’i seven, yeniliklere açık, modern ve dinamik insanların dergisi OLDCİTY...

İster arabada veya tramvayda, ister kuaförde ya da alış veriş merkezlerinde, isterseniz de spor salonunda rahatlıkla okuyabileceğiniz, OLDCITY, renkli sayfa tasarımı ve eğlenceli içeriğiyle yüzünüzü gülümsetmeyi hedefliyor.

Daha çok Eskişehir, daha çok güzellik, daha çok moda, daha çok ünlü, daha çok eğlence" sloganıyla yola çıkan OLDCITY, Eskişehir halkına ayna tutan yepyeni, cıvıl cıvıl bir dergi.

Gerçek Eskişehir yaşamına ve ulusal aktüel haberlerine de yer veren dergi, okuyucusuyla bütünleşiyor.

Yazı İşleri Müdürü Ayvaz GÜLDAL

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Ağustos 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Eskişehir Oldcity Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017