Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Estetik International Magazine - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Estetik International Magazine

Estetik International Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Estetik International Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Estetik International Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Estetik International Magazine

Bilim Sağlık Dergisi

Merhaba!

Estetik cerrahinin konusu insan ve insanın yüzyıllardır peşinde koştuğu güzellik ama arkasında yatan ise, genç kalabilme tutkusu. Bunu kimse inkâr edemez, genç olmak genç kalabilmek herkesin en büyük temennisi. 20 yaşındaki bir genç, 50’li yaşların deneyimini, hayat tecrübesini isterken, 40’lı yaşlara merdiven dayamış, aynalara baktığında değişen siluetiyle karşılaşanlar ise, eski yüzünü ve diriliğini geri istiyor.

Şimdi düşünün, yaşınızı dondurmak ama gün be gün artan bilgi birikiminizle kaç tane dünyayı fethedebilirsiniz? “Ah keşke…” demeyin, ütopik değil, bu mümkün! Güzellik ya da estetik nedir diye bir soru sorduğumuzda, cevabın ne kadar göreceli olacağını, kişiden kişiye hatta toplumdan topluma bile değişkenlik göstereceğini tahmin edebilirsiniz. Estetik cerrahlar insana fayda sağlayan, ihtiyaç duyulan uygulamaları yaparlar. Güzelliğin ya da yoldaşı sayabileceğimiz estetiğin insanlığa ihtiyaçları mertebesinde faydalı olmasını sağlarlar. İşte bu noktada estetik cerrahi, “güzellik koruyuculuğu” görevini üstelenerek, kaybolan gençlik ve güzelliğin nasıl saklanabileceğini, nasıl daimi hale getirilebileceğini öğretir diyebiliriz. Ütopya olarak düşündüğünüz gençlik sırrı ise, tam da bu tamlamanın içinde saklı aslında… Güzeli korumak, estetik duruşun devamını sağlamak, sizin elinizde!

Op. Dr. Bülent Cihantimur

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Yaz 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Estetik International Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016