Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Eurodecor Katalog - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Eurodecor Katalog

Eurodecor Katalog Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Eurodecor Katalog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Eurodecor Katalog Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Eurodecor Katalog

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Bir Güçlü Grubu iştiraki olan Güçlü Ahşap A.Ş. 2001 yılında kurulmuş tescilli EURODECOR markası ile kısa zamanda elde ettiği başarılarla mutfak sektöründe öncü firmalardan biri olmuştur.

Bugün, birbirinden iddialı 21 modeli müşterilerinin beğenesine sunan EURODECOR tasarım ekibi, konforu ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına öncelik vererek dünyadaki trendleri ve en son teknolojik gelişmeleri izlemekte, her yıl özgün modelleri mutfak sektörüne kazandırmakta.

Ham madde ve aksesuar seçiminde son derece hassas davrananan EURODECOR ülkemizde ve dünyada alanıyla ilgili en iy firmalarla işbirlikteliği yapmakta ve kendi tasarımları için özgün üretimler yapmaktadır.

Toplam 550 çalışanıyla müşteri memnuniyeti için zamamnında, eksiksiz, kaliteliüretim ve sonsuz montaj yaparak, bugünü değil yarını düşünüp dünyanın önde gelen markalarından bir olmayı hedefleyen EURODECOR yatırımlarını sürdürmekte, yurtiçi ve yurtdışında satış temsilcilikleri vermeye devam etmektedir.

Türkiye'de büyük mutfak mağazacılığı anlayışını yaratan ve yaşatan EURODECOR, showmall ve showroomlarıyla tüketicisiyle buluşmakta olup, yeni satış noktaları için gelen bayilik taleplerini değerlendirmektedir. Diğer yandan dünyada mutfak sektründe etkin bir oyuncu olma yolunda İngiltere, Almanya, Macaristan, Ukrayna, Irak, Libya'da satış noktaları oluştururken, Dubai'deki yapılanmasını tamamlamıştır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Mutfak Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Eurodecor Katalog Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017