Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Ev Bahçe - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Ev Bahçe

Ev Bahçe Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Ev Bahçe adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Ev Bahçe Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Ev Bahçe

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yılbaşı ruhu

Bir yıl daha bitiyor diye hüzünlenenlerden değiliz biz! Geride bıraktıklarımıza, yapamadıklarımıza veya pişmanlıklarımıza hayıflanmak yerine, geleceğe bakanlardanız! Daha neler yaşayabiliriz, neleri görebiliriz, daha hangi çiçekleri koklayabiliriz, hayatımıza yeni sevgiler nasıl sığdırabiliriz? Çünkü umut ekmek, iştahlı olmak, merak etmek ve hayaller inşa etmek hala sahip olduğumuz en insani duygular.... Bu yüzden size hatalarla dolu geçireceğiniz bir 365 gün diliyoruz. Doya doya yaşayın. Hatalar yapın çünkü bu sayede yeni şeyler deneyebilir, üretebilir, öğrenebilir ve kendinizi zorlayabilirsiniz. Belki artık klişe oldu ama tecrübeyle sabit; kendinizi değiştirmek, dünyayı değiştirmektir. Daha önce yapmadığınız bir şeyler yapın, sizi tetikleyen eylem yeni yılda ‘yapmak’ olsun. Yılın bu son ayında sevdiklerinizle daha çok vakit geçirin, yeni yılda yapacaklarınızı düşünün, planlayın ve bir an önce uygulamaya geçin, beklemeyin.

Peki biz ne yaptık? Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek tüm pozitif enerjimizle size neşe ve mutluluk yüklü bir yılbaşı sayısı hazırladık. İngiliz evlerinin geri dönüşüm ve DIY kültürünü aratmayacak mekan tasarımıyla Kuzguncuk’ta bir eve konuk olduk. Ve evde yemek danışmanı Rana Urgunlu Sır’ın zevkli kurgusuyla yılbaşı gecenize ilham verecek bir yılbaşı sofrası hazırladık. Oradan Hollanda’ya, rüya bahçesini tek başına yaratan bir doğa aşığının bahçesini ziyaret ettik. Mevsim çiçeklerinin renkleriyle yazı aratmayan bir manzarayla karşılaştık. Kışın güzelliklerinin keyfine varacağınız şömine başı önerilerimiz ve kış bahçesi fikirlerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da aralık sayımızda! Bu ay ayrıca kimi 100 yıldan eskiye tarihlenen botanik illüstrasyonlarla süslü bahçe takvimimiz, her yıl olduğu gibi tüm okurlarımıza hediyemiz!

Sözümüzü Oprah Winfrey’in sözleriyle bitirelim o zaman: “Yeni yılın şerefine… Ve bazı şeyleri daha doğru yapmamız için yeni bir şansın!”

Çiçek takvimimizle sevdiklerinize kucak dolusu mutluluk hediye edin!

Elif Ergün Tunçer

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Ev Bahçe Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016