Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evim - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Evim

Evim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evim Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evim

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Havadaki değişim evlere yansıyor

Mevsim sonbahara döndüğünde doğada gözlemlediğimiz renk geçişleri evlerimize de yansıyor. Yaşam alanlarımız toprağın tonlarına, ağaçlardan dökülen yaprakların yeşiline, yağmur bulutlarının grisine bürünüyor. Dengeyi ise beyazın tonları koruyor. Yani her mevsim kendi rengini, dokusunu taşırken ruh halini de yansıtıyor yaşam alanlarımıza. Bizlerde sonbaharın dinginliğine, sakinliğine ve içe dönüşüne kendimizi hazırlayacak değişim fikirleri peşinde koşuyoruz. Dinlenme, sosyalleşme, çalışma, okuma gibi aktiviteleri, kapalı mekanlarda da keyifle sürebileceğimiz düzenlemeler yapıyoruz. Bazen mevsim yağmurlarını izlemek için kendimize özel bir köşe hazırlayıp anın tadını çıkarıyoruz, bazen de tüm aile XXL bir kanepe üzerinde buluşuyoruz. Alışveriş turlarında vitrinlerde görüp beğendiklerimizi kimi zaman satın alırken zaman zaman da kendimiz yapmaya çalışıyor, atmayıp dönüştürdüğümüz için daha mutlu hissediyoruz. Günün sonunda ortaya çıkan; eğilimlere, ihtiyaçlarımıza ve duygu durumlarımıza göre değişebilen ama özünde hayallerimizi gerçeğe dönüştürmeye çalıştığımız bize ait yaşam kurguları oluyor. Eğer siz de böyle düşünüyor, böyle hissediyorsanız, en favori koltuğunuza kurulup elinizdeki derginin sayfalarını çevirmeye başlayabilirsiniz.

Kasım’da görüşmek üzere...

Sevda B. Sungurtekin

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016