Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evim - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Evim

Evim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evim Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evim

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yeni yılda evlerimiz hep ışıldasın!

Ben hala yaz tatilinden bahsederken yılın son ayına çoktan geldik bile. Yarattığı pozitif enerjiden olsa gerek yılın bu zamanlarında kendimi daha iyi hisseder, hayata ve gelecek yeni seneye daha bir umutla bakarım hep. Hani derler ya her son aynı zamanda bir başlangıç, hayatımızda açılan yeni bir sayfadır. İşte ondan sanırım... Pek çok insanın da benim gibi hissettiğine eminim. Belki de bu yüzden, eskiyi geride bırakıp yeni yılı karşılamaya hazırlanırken, biz nasıl giyinip kuşanıp kendimize özen gösteriyorsak evimizi de aynı şekilde süslemek, ışıklandırmak, renklendirmek istiyoruz. Bizi saran bu tatlı heyecanı tüm odalarımıza yaymak için küçük de olsa dokunuşlar katıyoruz. Yaratıcı fikirlerle dolu şık bir sofrada dostlarımızı ağırlıyor, sevdiklerimize, ona özel hediyeler vermek istiyoruz. Basit ama çarpıcı, bazen de şaşırtan cin fikirlerimizi hayata geçiriyor ve artık onları sosyal medya aracılığıyla başkalarıyla da paylaşıyoruz. Kısaca evlerimizi ve bizi saran yılbaşı ruhunu 1 Ocak sabahına kadar doyasıya yaşıyoruz. Sıcacık tekstillerle yaşam alanlarımızın kışa hazırlandığı, mevsimin stil şifrelerini veren davetkar köşelerin bize göz kırptığı bu ay, ekonomik, pratik, ev yapımı öneriler yapılacaklar listenizde ise, elinizdeki dergiyi okurken keyif alacağınızdan eminim. Yüzünüzden gülümseme, evinizden ışıltı hiç eksik olmasın.

İyi seneler!

Sevda B. Sungurtekin

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016