Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evim - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Evim

Evim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evim Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evim

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yaz coşkusu evleri sarıyor

En sevdiğimiz mevsime şöyle taptaze, enerjik bir giriş yapmak güzel olmaz mı? Bunu yapabilmenin en kolay yolu bence renkler ve desenlerle oynamaktan geçiyor. Mesela biz yaz evimiz için, turuncunun parlak yeşille buluştuğu, pembenin maviye göz kırptığı, çiçekler, papağanlar ve iri yapraklı bitkiler eşliğindeki egzotik iklimlerden ilham aldık. Birkaç dekoratif uygulama ve yaratıcı fikirle botanik+tropik etkiyi evinize uyarlarken sizin de çokca keyif alacağınızı düşünüyorum.

Ama derseniz ki tropik stiller benim için fazla göz yorucu, o zaman yazın en gözde ve son zamanların da en popüler desenlerine bir göz atın derim. Yaşam alanlarımızın enerjisini artırma, onları yeni bir mevsime hazırlama konusunda desenler ve renkler her zaman işe yarar, aklınızda bulunsun.

Bir evin dekorasyonu mevsime göre değişir mi, diye düşünüyorsanız. Bence evet. Nasıl ki, biz her mevsim dönüşünde kabuk değiştiriyor, ona adapte oluyorsak evlerimiz için de aynı şey geçerli. Sadece bunu yaparken önceliğiniz imkanlarınızı belirlemek olsun. Bu konuda size yardımcı olacağını düşündüğüm; odaları yaza hazırlayabilmenin hesaplı, akıllı ve pratik yollarını aradık, bulduk.

BU BAYRAM BAHÇEDEYİZ: Tüm ailenin bir araya geldiği, en güzel zamanlardan biridir bayram sofraları. Bu yıl yazın en tatlı zamanlarına denk bayram için sofrayı, bahçede, ağacın altına kurduk ve bayrama yakışır lezzetli, hafif tariflerle ilham alabileceğiniz bir menü hazırladık.

Şimdiden afiyet olsun.

MUTLU BAYRAMLAR!

Sevda B. Sungurtekin

  • Arşiv Sayısı : 66
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017