Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evos Angels - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Evos Angels

Evos Angels Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evos Angels adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evos Angels Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Evos Angels

Kadın Moda Dergisi

Veee Ağustoss Geldi...!

Ağustos ayı geldi çattı! Mükemmel bir ay bizleri bekliyor değil mi? Sıcakların tavan yaptığı, tatilcilerin sürekli deniz, kum ve güneş fotoğrafları paylaştığı bu ayda, sizler için çok güzel bir sayı hazırladık!

Evos Angels Ağustos sayısı dopdolu! Kapak yıldızımız Türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı pop sanatçılarından Rober Hatemo, yepyeni albümü ve imajıyla sizleri bir kez daha büyüleyecek. Röportajı okurken bile Rober'in enerjisini alacaksınız. Gelelim diğer isme, Türkiye Vucüt Geliştirme şampiyonlarından Enes Ünal, aldığı başarılar için geçtiği ve çektiği yolları size anlatıyor. Ekranlarda Kısmetse Olur programıyla herkesin dikkatini çeken bir isim olan Gözde Bozacıyla asıl mesleği ve kariyeri hakkında konuştuk! Sosyal medyada artık hemen hemen hepimizin takip ettiği, yaptığı videolarla herkesi kendine hayran bıraktıran sevgili Nez Demir ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Ve artık bir kült bölümümüz olan, Gezelim Görelim bölümümüzde de çok keyifli bir yer sizleri bekliyor...

Açıkcası Ağustos sayımız mükemmel içeriklerle sizleri bekliyor. Yazın plajda veya ofiste otururken güzel bir kahveyle birlikte mükemmel bir sayıyı okumanız için elimizden geleni yaptık. Şimdiden iyi okumalar diliyorum.

Sevgiler...

Evren Yaşlak

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evos Angels Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017