Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Evos Angels - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Evos Angels

Evos Angels Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Evos Angels adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Evos Angels Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Evos Angels

Kadın Moda Dergisi

Evos Angels, Türkiye'nin ilk marka tescilli ve en çok okunan moda, tasarım, sanat ve yaşam konularını içeren ücretsiz, dijital ve aylık bir dergidir.
Evos Angels, alışveriş yapmadan önce dergimizi okuyan herkes, o ayki alışveriş stilini çok rahatça belirleyip, nasıl giyinebileceğine karar verebilmektedir.
Evos Angels, dergisinin içeriğinin büyük bölümü o ayki trendler, stiller, giyim ipuçları, çeşitli editörlerimizden farklı giyinmenin sırları olarak yer almaktadır.
Evos Angels, sadece sizleri trend ve moda konularıyla sınırlı bırakmayıp, sizler için aktüel konulara, hepimizin günlük yaşadığı olayları editörlerin gözlerinden bir kere daha inceleme şansını sunmaktadır.
Evos Angels, ortalama 300'ün üstü giyim ipuçları, ilk olarak giyimle başlayıp moda dünyasının her dalında kendinden söz ettirecek ürünleri sergileyip, dijital dünyanın ilki olmuştur.
Ve bütün bu içerikler, tamamen ücretsiz ve online okunabilmeniz için yaratılmıştır.

  • Arşiv Sayısı : 16
  • Son Sayı : Mayıs 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Evos Angels Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017