Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fashion & Travel - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Fashion & Travel

Fashion & Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fashion & Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fashion & Travel Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fashion & Travel

Kadın Moda Dergisi

İlkbahar 2017

Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Zaman akıp gidiyor. 1980’li yıllarda moda ve müzik alanında ünlü olan yıldızların çocukları bugün spotların altında kendi ünlerini kutluyorlar. Topmodel Cindy Craword’un 15 yaşındaki kızı Kaia Gerber, onlardan biri. Birkaç ay önce Marc Jacobs Make-Up’ın yeni yüzlerinden biri olduğu açıklandı. Şimdi yüzü reklam panolarını süslüyor. İngiliz oyuncular Jude Law ve Sadie Frost’un kızları Iris de Burbery Make-Up için kameralar karşısına geçti. 16 yaşındaki İngiliz güzel tam bir Burbery hayranı. İlk pusetinin Burberry marka olduğunu anlattı gazetelere gülerek. Hayatlarını, ilk günden itibaren spot ışıklarının altında yaşamaya alışmış olan bu genç kızların kameralarla barışık olmalarına şaşmamalı. Onlar zaten sosyal medyada ünlüydü! Bazılarının sosyal medyada yüzbinlerle, milyonlarla ölçülen takipçileri var…

Öte yandan 1980’li yıllarda moda dünyasının ‘yaramaz çocuğu’ olarak adlandırılan 1952 doğumlu Jean Paul Gaultier de yaratıcı kariyerini her sezon Paris Haute Couture Haftası’nda sergilediği koleksiyonlarla sürdürüyor. Onunla gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajı seveceğinizi umuyoruz.

Bu sayıda ayrıca moda dünyasından iki genç kadın tasarımcıya da yer verdik. Lanvin’in kadın koleksiyonlarının tasarımcısı rolüne soyunan Fransız Bounchra Jarrar ve koleksiyonlarıyla dikkat çeken Türk moda tasarımcısı Gül Ağış.

Keyifli okuyacağınız bu röportajların dışında Fashion&Travel’da ilginizi çekecek pek çok farklı konu bulacağınızı umuyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : İlkbahar 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Fashion & Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017