Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fashion & Travel - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Fashion & Travel

Fashion & Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fashion & Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fashion & Travel Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fashion & Travel

Kadın Moda Dergisi

Yaz 2017

2017 yazında farklı trendler ortaya çıkıyor. Dekorasyon dünyasında gördüğümüz sadelik, gösterişten uzak sakin tatil arayışları, evde dostlarla yemek yemenin keyfine varma isteği, bu trendlerden bazıları. Moda dünyası da gösterişten uzaklaşıp içinde kendimizi rahat hissedeceğimiz pratik giysiler yaratmak için el ele vermiş gibi.

Fashion&Travel yaz sayısında size tatil önerileri getiriyoruz. Hem destinasyon, hem de bu destinasyonlarda kalabileceğiniz pek çok otel tanıtımı bulacaksınız. İdealinizdeki tatili yaşamanız için yardımı olursa ne ala... Türkiye'de sakin tatil yaşayabileceğiniz Fethiye ve Selimiye iki önerimiz.

Derginin sayfalarını karıştırırken pek çok ünlüye de rastlayacaksınız. Kapak konumuz "Moda Dünyasının Ünlü Kardeşleri". En ünlülerini sizin için derledik. Karayip korsanı Johnny Depp de yeni filmi vesilesiyle sayfalarımıza konuk oluyor. Bu yıl Venedik Bienali'ne katılan Türk sanatçı Hale Tenger de görüştüğümüz kişilerden.

Fashion & Travel yaz sayısını keyifle okumanızı diliyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Yaz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Fashion & Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017