Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fashion & Travel - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Fashion & Travel

Fashion & Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fashion & Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fashion & Travel Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fashion & Travel

Kadın Moda Dergisi

Kış 2016-17

Niş parfümleriyle tanıdığımız Tiziani Terenzi markasının kurucu ortağı olan Paolo Terenzi ile İstanbul'a geldiğinde bir röportaj yapma fırsatı bulduk. Büyükbabasının kurduğu ve parfümlü mumlar üreten aile işinde çalışırken kızkardeşiyle birlikte niş parfüm üreten bir marka yaratmaya karar vermişler. Buna niye gerek duymuşlardı? Zaten çok güzel iş yapan bir şirketleri vardı. Paolo şöyle dedi; ''Kişi, ancak rüyalarının peşinde koşarsa yaşadığını hisseder. Hayat kutlanması gereken bir hediye! Ve biz hayatımızı istediğimiz gibi yaşamalıyız.''

Bu düşünceye bir örnek de bir başka parfüm markası sahibi olan Kilian Hennessy. Konyak üreticisi ünlü Hennessy ailesinin bir ferdi olan Kilian, aile işinden çalışmamaya genç yaşta karar vermiş. O da Kilian parfümlerini yaratmış. Hatta işi daha da ileriye götürmüş. Bu sayıda yeni çıkardığı parfümlü mücevherlerine yer verdik.

Evet, hayat kutlanması gereken en önemli şey gerçekten de. Ruanda'da her yıl nesli tehlikede olan dağ gorillerinin yavrularının dünyaya gelişlerini bir festivalle kutluyorlar. Bu festivalde bebek gorillerin her birine gıyabında törenle isim veriyorlar. Her yeni doğan Ruandalılar için çok önemli çünkü bir zamanlar avladıkları o goriller, şimdi ülkenin en önemli gelir kaynağı olan goril safarisinin yaygınlaşmasını sağlayacak.

2017'nin herkese mutluluk getirmesi dilekleriyle...

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Kış 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Fashion & Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017