Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fashion & Travel - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Fashion & Travel

Fashion & Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fashion & Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fashion & Travel Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Fashion & Travel

Kadın Moda Dergisi

Sonbahar 2016

Ülkemizde, sınırlarımızın ötesinde ve hatta dünyanın başka köşelerinde yaşanan olumsuzluklar, hayatımızın her yönüne olduğu gibi moda dünyasında da kendini gösteriyor. Bu sayıda kapağımıza da taşıdığımız siyah renk tasarımların çokluğu, dünyadaki karamsarlığın bir yansıması olabilir. Sokak Modası ve Grunge gibi akımların dünyanın dört bir yanındaki moda haftalarında giderek daha fazla görülmesi de bundan olabilir.

Dünya giderek küçülüyor... Dünyanın uzak bir köşesinde olan bir olaydan hemen haberdar olabiliyoruz ve bu olay bizim hayatımızı etkileyebiliyor. Olumsuz olduğu kadar olumlu bir olay da olabilir bizi etkileyen.. Bir dergide uzak bir yerle ilgili okuduğumuz bir yazı mesela, orayı görmek istememize neden olabilir. Dünya küçüldü dedik ya; artık her yere gitmek kolaylaştı. Bu sayıda işlediğimiz 'hayat Değiştiren Yolculuklar' konusundaki gibi yerleri ziyaret etmek, gerçekten hayata başka bir gözle bakmamızı sağlayabilir, bizi değiştirebilir.

Hepimizin dünyaya daha farklı, daha umutlu bakacağımızı sağlayacak birer yolculuğa çıkabilmesi dileğiyle...

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Sonbahar 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Fashion & Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016