Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Formsanté - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Formsanté

Formsanté Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Formsanté adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Formsanté Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Formsanté

Kadın Moda Dergisi

Hareket şart!

Zorlu bir gündemden geçerken çoğu zaman bedenimize hak ettiği özeni göstermeyi unutuyoruz. Ancak, cildimiz, vücudumuz, saçlarımız, sağlığımız unutkanlığı affetmiyor. Yıllar hızla geçerken yeni yılın ilk günleri bize su gibi geçen zamanın ne kadar acımasız olduğunu hatırlatıyor. İşte sizler Formsanté kadınları olarak formda ve zinde bir şekilde yaş almak istiyorsanız bazı adımları hiçbir zaman ihmal etmemelisiniz. Basit ve artık hepimizin çok iyi bildiği bu adımları hayatınızın yaşam tarzı haline getirmelisiniz. Egzersiz, sağlıklı beslenme, cilt bakımı, güçlü bir psikoloji hayatımızın olmazsa olmazları olmalı. İster bir fitness merkezine üye olun, ister pilates yapın, isterseniz de sadece yürüyüş yapın. Ama hayatınızdan hareketi çıkarmayın. Tepeden tırnağa bakım için önce vücudunuzu harekete geçirmelisiniz. Kara kışa, zorlu gündeme rağmen hareketli ve sağlıklı bir ocak ayı diliyoruz.

Ruken Akbay Gürtaş

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Formsanté Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017