Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Formsanté - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Formsanté

Formsanté Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Formsanté adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Formsanté Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Formsanté

Kadın Moda Dergisi

Yepyeni bir yıla hazır mıyız?

2016 hedeflerini kimler gerçekleştirdi? Zor bir yılı geride bıraktık, kendi kişisel kaygılarımız toplumsal kaygılarımızla da karışıp çığ gibi büyüdü çoğu zaman. Güçlü bir psikolojinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. İşte bu yüzden 2017 hedeflerimizi belirlerken güçlü bir psikolojiyi en başa koyuyoruz. Sonrasında pozitif, zinde ve sağlıklı bir beden geliyor. Unutmayın, dengeli beslenmek, düzenli spor yapmak, tarama programlarını aksatmamak, pozitif bir yaşam sürmenin yapı taşlarını oluşturuyor.

Yeni yıla hazırlanırken sayfalarımızdaki beslenme, fitness, güzellik ve sağlık önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıklı yaşamı eğlenceli bir hale getirmeniz, aynalarla dost yaşarken bundan keyif alabilmeniz için rengarenk bir aralık sayısı hazırladık.

Keyifli okumalar dileriz...

Ruken Akbay Gürtaş

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Formsanté Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016