Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fortune - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Fortune

Fortune Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fortune adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fortune Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Fortune

İş Dünyası Dergisi

FORTUNE 500 ÇALIŞMASI BAŞLIYOR

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 500 ŞİRKETİNİ kapsayan Fortune 500 çalışmamız için hazırlıklar başladı. Temmuz ayında listemiz 10’uncu kez yayımlanacak. Dokuz yıldır büyük ilgi gören Fortune 500, tüm bilanço verilerini koşulsuz olarak paylaşan şeffaf şirketlerin katılımıyla Türkiye iş dünyasının fotoğrafında önemli bir kaynak oldu.

Dergimizin 90 ve 91’inci sayfalarında Fortune 500 anayasasını, katılım koşullarını ve prosedüre dair bilgileri bulacaksınız. Başvuru için son tarih 5 Mayıs 2017. Türkiye’nin tüm büyük şirketlerini bu itibarlı listede yerlerini almaya davet ediyoruz.

Bu sayımızın kapak çalışması, yine en önemli listelerimiz arasında yer alan “En Güçlü 50 İş Kadını”. Yönettikleri bütçe, sosyo-kültürel kalkınmaya katkıları, vizyon ve performanslarıyla öne çıkan isimler bu listede yer aldı. Yönetim ve kariyer editörümüz Şule Laleli liderliğinde hazırlanan listedeki isimlerin, kadınların işgücüne katılımı ve yönetim kademelerinde seslerini güçlendirmelerinde bundan sonra da büyük pay sahibi olacağı açık.

Dergimizdeki önemli haberlerden bir diğeri, son dönemde çok tartışılan, şekere alternatif arayışları üzerine. Obezite ve diyabette şekerin baş sorumlulardan olduğu zaten biliniyordu ancak 2016 yılı bu listenin daha da uzadığı, şekerin neredeyse tütünle aynı sınıfa sokulduğu bir dönemeç oldu. Dünyada şeker karşıtı kampanyalar hız kazanırken, tadı şeker kadar çekici ama aynı zamanda sıfır kalorili seçenek arayışları da artıyor. Ancak bu oldukça zorlu bir süreç. Beth Kowitt’in imzasını taşıyan haberde bu tartışmanın ayrıntılarını, son gelişmeleri ve dünyadaki trendleri bulacaksınız.

Keyifli okumalar…

  • Arşiv Sayısı : 26
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Fortune Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017