Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Fortune - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Fortune

Fortune Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Fortune adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Fortune Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Fortune

İş Dünyası Dergisi

GLOBAL TÜRK ŞİRKETLERİ

ŞUBAT AYINDA Türkiye ekonomisi önceki aylara göre biraz daha umut verici bir seyir izlendi. Döviz kurunun ateşi biraz söndü, piyasalar görece istikrarlı bir seyir içindeydi. Ancak Türkiye’nin biraz daha ışığa ihtiyacı olduğu açık.

Bu ayki kapak haberimizi hazırlarken bunu düşündük. Yurtdışı operasyonlarıyla Türkiye dışında da yıldızlaşan, farklı ülkelerde önemli yatırımlara ve projelere imza atan Türk şirketlerini mercek altına aldık. Finans editörümüz Ayfer Yıldız’ın liderliğinde yürütülen araştırmada Fortune 500’de de birlikte çalıştığımız CRIF Türkiye ile işbirliği yaptık. Türkiye’nin global şirketlerinin Türkiye’ye biraz daha ışık getirebileceğini düşünerek onların güçlerini sayfalarımıza yansıttık.

Dergimizde bu ay bir liste çalışması daha yer aldı. Fortune Amerika tarafından her yıl düzenli olarak yapılan “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri” listesi yönetici, analist, direktör ve uzman sıfatını taşıyan 3 bin 800 kişi oylarıyla belirlendi. Geçen yıl olduğu gibi Apple’ın başı çektiği “50 Yıldız” listesinin yanı sıra sektörlerinin en beğenilen şirketleri listesine de dergimizde yer verdik.

Bu sayfada son haberimiz de Fortune Türkiye ekibinin kendisinden... Kuruluşundan bu yana dergimizde görev alan, sıfırıncı sayıyı da dahil edersek 115 sayı boyunca Fortune Türkiye’nin başarılı kapak tasarımlarına imza atan Oğuz Şenoğuz emekliye ayrılıyor. Yine dergimize uzun yıllar emek veren eşi Arzu Erdoğan’la birlikte uzun süredir hayalini kurdukları şekilde güneye, yeni bir hayata yelken açıyorlar. Darısı aynı hayali kuranların başına… Sevgili Oğuz’a değerli emekleri için teşekkür ediyor, yeni hayatında mutluluklar diliyoruz.

Yine kuruluşundan bu yana Fortune Türkiye’de çalışan, sayfa tasarımlarımıza imza atan, kapak çekimlerimizin çoğuna katılarak onlara yön veren görsel yönetmenimiz Duygu Dağ, bundan böyle Oğuz’un görevini de üstleniyor. Duygu’ya da yeni görevinde başarılar diliyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 25
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Fortune Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017