Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Golf Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Golf Dünyası

Golf Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Golf Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Golf Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Golf Dünyası

Spor Dergisi

Devler sahnesi Carya’da

Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2013 yılındaki ilk Turkish Airlines Open sırasında düzenlediği basın toplantısında yabancı gazetecilerin ısrarlı sorularına hep aynı cevabı vermişti: “Evet büyük turnuva tecrübemiz yok ama en büyüğünden başlayarak adımızı duyurmak istedik. Bu nedenle Avrupa Turu’nun en büyük turnuvalarından birini Türkiye’ye getirdik.”

Yıllar geçtikçe Ağaoğlu’nun haklılığı ortaya çıktı. Turkish Airlines Open organizasyon kalitesi ve katılımcıların seviyesi bakımından dünyanın en prestijli golf buluşmalarından biri haline geldi. Bölgemizde yaşanan gelişmeler sonucu bazı oyuncuların güvenlik kaygısı nedeniyle son anda bu yılki turnuvadan çekilmeleri bile bu durumu fazla etkilemeyecektir. Masters şampiyonu Danny Willett’in de aralarında bulunduğu Avrupa’nın kalbur üstü oyuncuları 3-6 Kasım tarihlerinde Carya Golf Kulübü’nde Türk seyircilerin karşısına çıkacak.

Belek geçtiğimiz yıllara oranla daha sakin bir dönem yaşıyor. Bu yıl Türk golfçülere düşen Turkish Airlines Open’a daha fazla sahip çıkarak tüm dünyaya anlamlı bir mesaj vermek. Programı müsait olan tüm golf tutkunlarının en azından bir günlerini ayırarak Carya’da olmaları Türk golfünün geleceği açısından büyük önem taşıyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi Turkish Airlines Open için yine özel bir sayı hazırladık. Turnuvanın tarihçesinden katılan oyuncuların biyografilerine kadar her şeyi bulabileceğiniz bu sayfalar organizasyon sırasında rehberiniz olacak.

112 sayfa olarak hazırladığımız bu özel sayıda Dünya Amatör Takım Şampiyonası’ndan Ryder Cup’a, 20. yılını kutlayan Beko Classic Pro-Am’den Turkish Airlines World Golf Cup’ın İstanbul ayağına kadar turnuvalara da geniş yer ayırdık.

Sürekli yazarımız Özer Aslan bu ayki yazısında golfçülerin yapması gereken kuvvet ve kondisyon çalışmalarını yazdı.

Golf Dünyası gelecek ay 100. sayıyla karşınızda olacak. Bu vesileyle bize bugüne kadar destek olan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İyi oyunlar…

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 57
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Golf Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016