Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Grafik Tasarım - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Grafik Tasarım adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Grafik Tasarım Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Grafik Tasarım

Teknoloji Bilişim Dergisi

Tasarım Dünyasına Hoş Geldiniz...

Türkiye'nin grafik tasarım alanındaki tek yayın olan Grafik Tasarım Dergisi, üniversitelerin grafik tasarım ve iletişim bölümü öğrencileri ve akademisyenleri, reklam ve tasarım sektöründeki profesyonel tasarımcılar ve kurumların reklam ve halkla ilişkiler alanındaki birimlerine yönelik içeriği ile geniş bir kitleye seslenmektedir.

Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, İran, Kıbrıs ve Yunanistan'da da dağıtımı yapılan Grafik Tasarım Dergisi aynı zamanda, pek çok uluslararası tasarım ve reklam yarışmalarının hem kurumsal jüri üyeliğini hem de basın sponsorluğunu gerçekleştirmektedir.

Grafik Tasarım Dergisi'nin kapak tasarımları her sayı Türk ya da yabancı bir tasarımcı tarafından tasarlanmaktadır. Tasarımcı kendi bakış açısıyla sosyal bir konuyu ele almakta ve derginin kapağına taşımaktadır. Böylece kadına şiddetten sokak çocuklarına kadar pek çok konu dergi aracılığı ile gündeme getirilmektedir.

Uluslararası tasarım dergileri arasına seçilen Grafik Tasarım Dergisi, bireysel olarak Arjantin'den Çin'e dünyanın farklı tasarımcıları tarafından takip edilmektedir. Dergi 2013 yılından itibaren Türkçe-İngilizce olarak iki dilde yayına geçecektir.

Grafik Tasarım Dergisi, her yıl geniş katılımlı Uluslararası İstanbul Grafik Tasarım Günleri'ni düzenlemektedir.

Dergiyi tasarlayan ve okurlarıyla buluşturan ekip:
Dergi Yönetimi: M. Ali Sarıkaya, Hacı Yıldırım, Bülent Fidan
Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Bülent Fidan
Baş Editör ve Görsel Yönetmen: Ferah Perker
İçerik Yönetimi: Hakan Dağ, Ferah Perker
İran Temsilcisi: Sadegh Baghery
Sosyal Medya ve Teknik Yönetim: Ramazan Ağbaba

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Mayıs-Haziran 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Grafik Tasarım Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017