Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Gündem Rusya - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Gündem Rusya

Gündem Rusya Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Gündem Rusya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Gündem Rusya Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Gündem Rusya

Haber Aktüel Dergisi

Avrasya'nın ilk ve tek Türkçe-Rusça Politika, Ekonomi ve Yaşam Dergisi olan Gündem Rusya, sadece Türkiye ve Rusya'ya değil, Avrasya gibi geniş ve sıcak gelişmelerin gündemden hiç eksik olmadığı bir coğrafyaya ışık tutarak, sizlerin "Avrasya'ya Açılan Penceresi" olmayı başarmıştır. Politika, Ekonomi, Tarih, Edebiyat, Kültür, Sanat, Turizm, Spor, Dil ve Mutfak gibi kategorilerdeki geniş haber yelpazesiyle birlikte, dosyalar, röportajlar, analizler ve afiş yazıları sayesinde Türkiye'nin ve Rusya'nın nabzını bu dergide bulacaksınız.

Avrasya bölgesinin stratejik öneme sahip iki ülkesi Türkiye ve Rusya arasında köprü görevi gören Gündem Rusya Dergisi, bölgede büyük bir boşluk olarak ortada duran Avrasya gündemine ilgiyi çekmeyi ve bölge ülkeleri hakkında ihtiyacınız olan her türlü bilgiye en sağlam kaynaklardan, hem de iki dilli (Türkçe-Rusça) olarak ulaşmanızı sağlamaktadır.

Gündem Rusya Dergisi, artık iki ayda bir e-dergi formatında da çıkarak internet ortamında e-dergi formatındaki ilk "Türkçe-Rusça Politika, Ekonomi ve Yaşam Dergisi" olarak yine alanındaki büyük bir boşluğu doldurmuş bulunmaktadır.

Hepinize Keyifli Okumalar!

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Kasım- Aralık 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Gündem Rusya Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017